ZE ŚWIATA MODY

Julia Wieniawa w stylizacji za 17 tysięcy złotych!

Wydałybyście na nią taką kwotę?

Sabina Zięba 1 kwietnia 2019 14:30
Fot. AFPS, Instagram

Od kilku miesięcy Julia Wieniawa skupia na sobie uwagę znawców mody. Widać, że młoda artystka inspiruje się najnowszymi trendami, umiejętnie dobiera dodatki i lubi podkreślać swoją zgrabną figurę. Ponadto nie boi się odważnych fasonów czy mocnych kolorów. A teraz po raz kolejny zaskoczyła niebywałym lookiem!

Stylizacja Wieniawy

W sobotę 30 marca w warszawskiej Arkadii tłum gwiazd zjawił się na imprezie Sephora Trend Report. Spośród nich bez wątpienia wyróżniała się Julia Wieniawa. Aktorka pokazała się w niezwykle modnym, a równocześnie kobiecym zestawie w odcieniach bieli i brązu... za blisko 20 tysięcy złotych!

Nowoczesna stylizacja Wieniawy składała się z bomberki Fendi (ponad 11 tys. zł), skórzanej spódnicy Epuzer (2330 złotych), klasycznego t-shirtu, drobnej torebki oraz butów od Christiana Louboutina (2285 zł). Gwiazda zdecydowała się również na zmianę fryzury i doczepiła włosy, na co musiała wydać kolejne 2 tysiące złotych.

Co myślicie o jej outfitcie? Uważacie, że jest wart takich wydatków?  

Julia Wieniawa w stylizacji za ponad 17 tysięcy złotych

Fot. AFPS

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Krupa w oczekiwaniu na córeczkę zdradza tajemnice nowego życia we troje. Anna Puślecka mówi wprost, że nie podda się chorobie, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają nam o pokonywaniu trudności, 14 wspólnych latach i nowych wyzwaniach