Julia Pietrucha Orły 2020
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Julia Pietrucha na ceremonii Orły 2020. Wokalistka skradła serca fanów!

Zobacz, czym zachwyciła podczas gali!

Jan Kędziora 3 marca 2020 12:30
Julia Pietrucha Orły 2020
Fot. East News

Julia Pietrucha wystąpiła na gali rozdania nagród Orły 2020. Wszechstronnie uzdolniona gwiazda zaśpiewała oraz wręczyła Leszkowi Możdżerowi statuetkę za muzykę do filmu Ikar. Niewątpliwie Pietrucha była jedną z bardziej rzucających się w oczy osobistości podczas ceremonii. Zachwyciła zarówno ogromnym talentem muzycznym, jak i nienagannym stylem. 

Julia Pietrucha na gali Orły 2020

Wokalistka, kompozytorka, aktorka, modelka i... jak sama przyznaje, kto wie, co będzie dalej. Julia Pietrucha zyskała popularność występując w wielu czołowych polskich produkcjach serialowych. Fani dobrze kojarzą ją również z epizodów na dużym ekranie. Aktorstwo jednak porzuciła na rzecz muzyki. W 2016 roku ukazał się jej debiutancki album Parsley. Dwa lata później światło dzienne ujrzał krążek Postcards from the Seaside, mocno inspirowany morzem. Są to klimaty bardzo bliskie sercu Julii, czym motywowała też swoją przeprowadzkę do Trójmiasta. Wokalistka znana jest z doskonałego wyczucia stylu. Widać to zarówno po jej stylizacjach, jak i scenografii podczas koncertów. Julia Pietrucha nie zawiodła również w trakcie gali Orły 2020. 

Gwiazda zaprezentowała się w dopasowanym, niebieskim garniturze. Postawiła na klasyczną elegancję i sprawdziło się to idealnie. Kreację dopełniły wysokie obcasy oraz lśniące kolczyki koła. Wyglądała zjawiskowo! Oczom fanów nie umknęła również nienaganna sylwetka Pietruchy. Zaledwie dwa lata po porodzie jej smukła figura zachwyca. Pod jej zdjęciem z Orłów 2020, które opublikowała na Instagramie, oczywiście posypały się same komplementy.  

Julia Pietrucha Orły 2020
Fot. East News

Julia Pietrucha Orły 2020
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.