Julia Kamińska Telekamery 2021
Fot. AKPA/mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Julia Kamińska zachwyciła w czerwonej sukience na gali Telekamery 2021!

Jak odtworzyć jej look?

Paulina Filipowicz 11 marca 2021 12:30
Julia Kamińska Telekamery 2021
Fot. AKPA/mat.prasowe

Za nami wyjątkowy wieczór - Telekamery 2021 rozdane! Statuetki wręczono w takich kategoriach jak m.in. najlepsza aktorka, najlepszy aktor, najlepszy serial czy najlepsza osobowość telewizyjna. Podczas gali nie brakowało wyjątkowych kreacji balowych, eleganckich sukienek i szykownych garniturów. Goście zachwycali wyglądem, jednak największe wrażenie wywołała Julia Kamińska, która w zjawiskowej czerwonej sukience, odebrała Telekamerę dla "Najlepszego serialu".

Julia Kamińska w zachwyciła w czerwonej sukience na gali Telekamery 2021

Julia Kamińska skradła serca telewidzów dzięki roli Uli Cieplak w serialu "BrzydUla". Wczoraj miała okazję, by świętować sukcesy produkcji, w której gra tytułową postać. Aktorka podczas gali Telekamery 2021 odebrała statuetkę za "Najlepszy serial" w imieniu twórców serialu "BrzydUla 2". Julia pojawiła się na uroczystości w czerwonej sukni z odkrytymi ramionami i odważnym z rozcięciem. Dobrała do niej wyjątkowe dodatki: wysokie, czerwone szpilki i długie, srebrne kolczyki z kamieniami.  

Julia Kamińska Telekamery 2021
Fot. AKPA

Uważni obserwatorzy dostrzegli, iż Julia Kamińska ukryła w swoje modnej stylizacji ważny przekaz. Aktorka wykorzystała pojawienie się na gali do wsparcia Strajku Kobiet. Na czerwonej sukni przypięła broszkę w kształcie głowy kobiety z czerwoną błyskawicą.

Chcecie dowiedzieć się, jak odtworzyć modny look Julii Kamińskiej? Wybraliśmy stylowe produkty z oferty znanych marek, które pomogą Wam stworzyć niemal identyczną, kobiecą stylizacje!

Sukienka koktajlowa, Zalando/WAL G PETITE, 119,25 zł

Sukienka-koktajlowa
Fot. Mat.prasowe

Szpilki czerwone, Baldowski, 500 zł

Baldowski_szpilki czerwone
Fot. Mat.prasowe

Wiszące kolczyki z kamieniami, Mohito, 39,99 zł

Wiszące kolczyki z kamieniami
Fot. Mat.prasowe

Pomadka do ust, Zalando/ Revlon, 33,15 zł

Pomadka-do-ust
Fot. Mat.prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…