Julia Kamińska Telekamery 2021
Fot. AKPA/mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Julia Kamińska zachwyciła w czerwonej sukience na gali Telekamery 2021!

Jak odtworzyć jej look?

Paulina Filipowicz 11 marca 2021 12:30
Julia Kamińska Telekamery 2021
Fot. AKPA/mat.prasowe

Za nami wyjątkowy wieczór - Telekamery 2021 rozdane! Statuetki wręczono w takich kategoriach jak m.in. najlepsza aktorka, najlepszy aktor, najlepszy serial czy najlepsza osobowość telewizyjna. Podczas gali nie brakowało wyjątkowych kreacji balowych, eleganckich sukienek i szykownych garniturów. Goście zachwycali wyglądem, jednak największe wrażenie wywołała Julia Kamińska, która w zjawiskowej czerwonej sukience, odebrała Telekamerę dla "Najlepszego serialu".

Julia Kamińska w zachwyciła w czerwonej sukience na gali Telekamery 2021

Julia Kamińska skradła serca telewidzów dzięki roli Uli Cieplak w serialu "BrzydUla". Wczoraj miała okazję, by świętować sukcesy produkcji, w której gra tytułową postać. Aktorka podczas gali Telekamery 2021 odebrała statuetkę za "Najlepszy serial" w imieniu twórców serialu "BrzydUla 2". Julia pojawiła się na uroczystości w czerwonej sukni z odkrytymi ramionami i odważnym z rozcięciem. Dobrała do niej wyjątkowe dodatki: wysokie, czerwone szpilki i długie, srebrne kolczyki z kamieniami.  

Julia Kamińska Telekamery 2021
Fot. AKPA

Uważni obserwatorzy dostrzegli, iż Julia Kamińska ukryła w swoje modnej stylizacji ważny przekaz. Aktorka wykorzystała pojawienie się na gali do wsparcia Strajku Kobiet. Na czerwonej sukni przypięła broszkę w kształcie głowy kobiety z czerwoną błyskawicą.

Chcecie dowiedzieć się, jak odtworzyć modny look Julii Kamińskiej? Wybraliśmy stylowe produkty z oferty znanych marek, które pomogą Wam stworzyć niemal identyczną, kobiecą stylizacje!

Sukienka koktajlowa, Zalando/WAL G PETITE, 119,25 zł

Sukienka-koktajlowa
Fot. Mat.prasowe

Szpilki czerwone, Baldowski, 500 zł

Baldowski_szpilki czerwone
Fot. Mat.prasowe

Wiszące kolczyki z kamieniami, Mohito, 39,99 zł

Wiszące kolczyki z kamieniami
Fot. Mat.prasowe

Pomadka do ust, Zalando/ Revlon, 33,15 zł

Pomadka-do-ust
Fot. Mat.prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.