Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO
Ze świata mody

Julia Kamińska kupiła nowe buty... z ananasa! Aktorka wspiera eko trend?

Jak wyglądają?

Redakcja VIVA! 8 października 2019 12:30
Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO

Julia Kamińska to aktorka, która jakiś czas temu przeszła wielką metamorfozę. Aktorka wspiera ekologiczny tryb życia, wyraźnie schudła, a przede wszystkim odważnie manifestuje swoje poglądy. Nigdy aż tak bardzo nie przywiązywała wagi do stylu i mody, chociaż trzeba przyznać, że wraz z upływem czasu wygląda i prezentuje się coraz lepiej. Na jaki nowy pomysł wpadła aktorka?

Jak i ile schudła Julia Kamińska w 2019?

Aktorka przy wzroście 172 cm, waży 58 kg i podkreśla, że się nie odchudza! Jedyną różnicą jest dieta wegańska, która wpływa na Julię wyjątkowo pozytywnie. Aktorka podkreśla w wywiadach, że odżywia się regularnie, a waga sama spada. Nie stosuje żadnych dodatkowych diet, sport uprawia sporadycznie. Czy to możliwe?

Julia Kamińska kupuje buty z ananasa?

Aktorka zdecydowała się na zakup butów, które kosztują 349 zł. Widać, że jest nimi zachwycona! Co napisała?

Mój must have wakacyjny (i nie tylko) to wegańskie buty z ananasa ❤️ Są leciutkie, piękne i równie trwałe jak buty ze skóry tradycyjnej. A jak już się znoszą, elementy z plastiku (obcasy) oddam i  zostaną odnowione i ponownie wykorzystane 🏆 zero waste w najczystszej postaci!

Julia Kamińska rozjaśniła włosy
Fot. Facebook @juliakaminskaofficial
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Grecja w miseczce od @body_chief 🤓 ❤️ jest tu ktoś #wege ? 😃

Post udostępniony przez _julia_kaminska_ (@_julia_kaminska_)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!