Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO
Ze świata mody

Julia Kamińska kupiła nowe buty... z ananasa! Aktorka wspiera eko trend?

Jak wyglądają?

Redakcja VIVA! 8 października 2019 12:30
Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO

Julia Kamińska to aktorka, która jakiś czas temu przeszła wielką metamorfozę. Aktorka wspiera ekologiczny tryb życia, wyraźnie schudła, a przede wszystkim odważnie manifestuje swoje poglądy. Nigdy aż tak bardzo nie przywiązywała wagi do stylu i mody, chociaż trzeba przyznać, że wraz z upływem czasu wygląda i prezentuje się coraz lepiej. Na jaki nowy pomysł wpadła aktorka?

Jak i ile schudła Julia Kamińska w 2019?

Aktorka przy wzroście 172 cm, waży 58 kg i podkreśla, że się nie odchudza! Jedyną różnicą jest dieta wegańska, która wpływa na Julię wyjątkowo pozytywnie. Aktorka podkreśla w wywiadach, że odżywia się regularnie, a waga sama spada. Nie stosuje żadnych dodatkowych diet, sport uprawia sporadycznie. Czy to możliwe?

Julia Kamińska kupuje buty z ananasa?

Aktorka zdecydowała się na zakup butów, które kosztują 349 zł. Widać, że jest nimi zachwycona! Co napisała?

Mój must have wakacyjny (i nie tylko) to wegańskie buty z ananasa ❤️ Są leciutkie, piękne i równie trwałe jak buty ze skóry tradycyjnej. A jak już się znoszą, elementy z plastiku (obcasy) oddam i  zostaną odnowione i ponownie wykorzystane 🏆 zero waste w najczystszej postaci!

Julia Kamińska rozjaśniła włosy
Fot. Facebook @juliakaminskaofficial
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Grecja w miseczce od @body_chief 🤓 ❤️ jest tu ktoś #wege ? 😃

Post udostępniony przez _julia_kaminska_ (@_julia_kaminska_)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.