joanna-przetakiewicz-ocenila-styl-agaty-dudy-co-uwaza-o-stylu-pierwszej-damy
Fot. Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame/Eastnews
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Przetakiewicz oceniła styl Agaty Dudy. Co uważa o wyglądzie pierwszej damy?

Jedna rzecz z pewnością jest do poprawy...

Paulina Filipowicz 24 września 2020 14:29
joanna-przetakiewicz-ocenila-styl-agaty-dudy-co-uwaza-o-stylu-pierwszej-damy
Fot. Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame/Eastnews

Joanna Przetakiewicz to prawdziwa ikona stylu. Dyrektor kreatywna marki La Mania doskonale łączy kobiecą elegancję z aktualnie obowiązującymi trendami. Jest wzorem dla tysięcy kobiet, które nie tylko inspirują się jej modowymi wyborami, ale również szukają motywacji i kobiecej solidarności w jej słowach. Ostatnio Joanna postanowiła podzielić się swoim zdaniem na temat stylizacji Agaty Dudy! Co uważa o wyglądzie pierwszej damy?

Joanna Przetakiewicz oceniła styl Agaty Dudy. Co uważa o stylu pierwszej damy?

W rozmowie z Plotkiem Joanna Przetakiewicz oceniła styl obecnej pierwszej damy. Gwiazda została poproszona o komentarz do looku Agaty Dudy podczas spotkania z królem Niderlandów Willemem-Alexandrem i jego żoną Maximą w 2019 roku. Miała ona na sobie beżowy prosty płaszcz, minimalistyczne dodatki w kolorze czerni i... oryginalny toczek.

"Sama stylizacja jest bardzo klasyczna i nie jest zła jak na pierwszą damę. Wolałabym, żeby ten toczek był zdecydowanie prostszy, ale w sumie tak: płaszcz jest bardzo ładny, to że ma białe coś pod spodem, czarną małą torebkę - ta stylizacja nie jest zła." - skomentowała Joanna Przetakiewicz.

Projektantka pokusiła się również o ocenę fryzury pierwszej damy. Agata Duda zwykle nosi włosy zaczesane na bok, jednak Joanna Przetakiewicz, ma inny pomysł na modne uczesanie. "Ja zdecydowanie wolę Panią Agatę Dudę we fryzurze ułożonej do góry - to wysmukla i daje efekt bycia wyższą, bycia taką majestatyczną" - dodała projektantka.

Co sądzicie o opinii ekspertki? Podobają się Wam stylizacje Agaty Dudy?  

Agata Duda w Holandii 2019
Fot. SplashNews.com/East News

stylizacje, Agata Duda, 2019
Fot. Getty Images, East News, BEW

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.