O TYM SIĘ MÓWI

Zmysłowa Joanna Przetakiewicz niczym Pamela Anderson w odważnej sesji!

Projektantka pokazał się w niecodziennym wydaniu

Konrad Szczęsny 11 czerwca 2018 11:01

Ona udowadnia, że seksapil nie ma metryki. Niedawno Joanna Przetakiewicz zaprezentowała swoje wdzięki w magazynie Playboy, a teraz pochwalił się zmysłową sesją w stroju kąpielowym, w której do złudzenia przypomina serialową kreację Pameli Anderson ze Słonecznego Patrolu!

Joanna Przetakiewicz niczym Pamela Anderson w sesji dla KMAG

Mimo że niedawno skończyła 50 lat, trudno w to uwierzyć, patrząc na zdjęcia, które publikuje w mediach społecznościowych. Joanna Przetakiewicz uchodzi nie tylko za kompetentną bizneswoman, przed którą świat mody nie ma tajemnic, lecz także pewną siebie, niezwykle atrakcyjną kobietę, która od jakiegoś czasu nie narzeka na samotność. Od kilku miesięcy spotyka się z Rinke Rooyensem, producentem telewizyjnym, który wcześniej był m.in. mężem Kayah.

Najnowsza sesja, której bohaterką została dyrektor kreatywna marki La Mania udowadnia, że Joannie Przetakiewicz seksapilu i perfekcyjnej sylwetki może pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka. Na zdjęciach pozuje ona w jednoczęściowym czerwonym stroju kąpielowym, okularach i fryzurze, za sprawą której do złudzenia przypomina serialowe wcielenie Pameli Anderson z kultowego Słonecznego Patrolu.

„Po DYNASTII przyszedł czas na SŁONECZNY PATROL. Który następny serial chcielibyście?”, podpisała zamieszczone na Instagramie fotografie Joanna Przetakiewicz.

Fani i internauci o sesji Joanny Przetakiewicz 

Choć pojawiają się również głosy krytyczne (zarzucające m.in. nadmierny retusz lub po prostu uderzające w koncepcję), zdecydowana większość fanów gwiazdy jest zachwycona efektami jej sesji dla magazynu.

„Kobieta jak wino!”, „Ogień”, „Lepsza niż Pamela Anderson”, „Cudowna, piękna kobieta”, piszą podekscytowani.

W galerii możesz zobaczyć część zmysłowych zdjęć Joanny Przetakiewicz dla KMAGa. Jak podoba Ci się dyrektor marki La Mania w takim wydaniu?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.