Projektantka pokazał się w niecodziennym wydaniu

Konrad Szczęsny 11 czerwca 2018 11:01

Ona udowadnia, że seksapil nie ma metryki. Niedawno Joanna Przetakiewicz zaprezentowała swoje wdzięki w magazynie Playboy, a teraz pochwalił się zmysłową sesją w stroju kąpielowym, w której do złudzenia przypomina serialową kreację Pameli Anderson ze Słonecznego Patrolu!

Joanna Przetakiewicz niczym Pamela Anderson w sesji dla KMAG

Mimo że niedawno skończyła 50 lat, trudno w to uwierzyć, patrząc na zdjęcia, które publikuje w mediach społecznościowych. Joanna Przetakiewicz uchodzi nie tylko za kompetentną bizneswoman, przed którą świat mody nie ma tajemnic, lecz także pewną siebie, niezwykle atrakcyjną kobietę, która od jakiegoś czasu nie narzeka na samotność. Od kilku miesięcy spotyka się z Rinke Rooyensem, producentem telewizyjnym, który wcześniej był m.in. mężem Kayah.

Najnowsza sesja, której bohaterką została dyrektor kreatywna marki La Mania udowadnia, że Joannie Przetakiewicz seksapilu i perfekcyjnej sylwetki może pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka. Na zdjęciach pozuje ona w jednoczęściowym czerwonym stroju kąpielowym, okularach i fryzurze, za sprawą której do złudzenia przypomina serialowe wcielenie Pameli Anderson z kultowego Słonecznego Patrolu.

„Po DYNASTII przyszedł czas na SŁONECZNY PATROL. Który następny serial chcielibyście?”, podpisała zamieszczone na Instagramie fotografie Joanna Przetakiewicz.

Fani i internauci o sesji Joanny Przetakiewicz 

Choć pojawiają się również głosy krytyczne (zarzucające m.in. nadmierny retusz lub po prostu uderzające w koncepcję), zdecydowana większość fanów gwiazdy jest zachwycona efektami jej sesji dla magazynu.

„Kobieta jak wino!”, „Ogień”, „Lepsza niż Pamela Anderson”, „Cudowna, piękna kobieta”, piszą podekscytowani.

W galerii możesz zobaczyć część zmysłowych zdjęć Joanny Przetakiewicz dla KMAGa. Jak podoba Ci się dyrektor marki La Mania w takim wydaniu?  

1/3
Joanna Przetakiewicz w sesji dla KMag niczym Pamela Anderson
Copyright @Instagram @joannaprzetakiewicz
1/3

Joanna Przetakiewicz w najnowszej sesji do złudzenia przypomina serialową kreację Pameli Anderson ze Słonecznego Patrolu.

2/3
Joanna Przetakiewicz w sesji dla KMag niczym Pamela Anderson
Copyright @Instagram @joannaprzetakiewicz
2/3

Joanna Przetakiewicz w sesji dla KMAGa zaprezentowała się w bardzo zmysłowym, kobiecym wydaniu.

3/3
Joanna Przetakiewicz w sesji dla KMag niczym Pamela Anderson
Copyright @Instagram @joannaprzetakiewicz
3/3

50-letnia Joanna Przetakiewicz udowadnia, że seksapil nie ma metryki, zaś ona w odważnym wydaniu prezentuje się doskonale i bardzo zmysłowo!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.