Joanna Przetakiewicz metamorfoza
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcia z młodości! Poznalibyście ją na tych fotografiach?

"Postanowiłam z aniołka zamienić się w wampa..."

Paulina Filipowicz 20 stycznia 2020 09:31
Joanna Przetakiewicz metamorfoza
Fot. Mateusz Stankiewicz

Joanna Przetakiewicz niezaprzeczalnie  jest kobietą sukcesu. Gwiazda jest projektantką mody, osobowością telewizyjną i założycielką klubu Era Nowych Kobiet. Joanna od lat walczy o prawa płci pięknej i udowadnia, że każda z nas może być silna i niezależna. Postanowiła wykorzystać swój potencjał, by pomóc innym odmienić życie na lepsze. Joanna swoją akcję prowadzi również na swoich profilach w mediach społecznościowych. Na Instagramie gwiazdy możemy znaleźć dużo inspirujących treści skierowanych do kobiet. Projektantka ostatnio postanowiła podzielić się z fankami zdjęciami z przeszłości. Jak wyglądała nastoletnia Joanna?

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcia z młodości

Joanna Przetakiewicz postanowiła podzielić się na Instagramie swoimi zdjęciami z przed prawie czterdziestu lat. 52-letnia dziś projektantka pokazała światu fotografie zrobione, gdy była 14-latką! Jak się okazuję, Przetakiewicz przechodziła wtedy okres buntu. "Tak to JA i moja metamorfoza w latach 80! Miałam wtedy 14 lat. To był właśnie TEN momen, kiedy odkryłam, że wolę Alexis niż nudziarę Cristal oraz to, że bycie grzeczną i skromną nie jest dla mnie. W związku z powyższym postanowiłam z aniołka zamienić się w wampa, czyli zrobić trwałą! Wystarczyło, aby stać się REBEL? PS. Upoważniam do pokazania innym jako ostrzeżenie" - napisała pod zdjęciem Joanna. Fani nie kryli zachwytu, a także sami wracali wspomnieniami do swoich młodzieńczych lat. Trzeba przyznać, że Joanna była uroczą nastolatką, jednak z biegiem lat wygląda tylko lepiej. 

Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame
 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.