Joanna Liszowska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Liszowska na premierze filmu "Swingersi" w zmysłowej stylizacji!

Głęboki dekolt, koronkowa bielizna...

Redakcja VIVA! 25 lutego 2020 22:20
Joanna Liszowska
Fot. East News

Joanna Liszowska pojawiła się na premierze komedii "Swingersi". Gwiazda zachwyciła nie tylko odważną rolą w filmie, ale także stylizacją, w której pokazała się na ściance. Aktorka słynie z kobiecych stylizacji podkreślających sylwetkę i auty jej urody. Tym razem również zachwyciła zmysłowym lokiem, odsłaniając dekolt i...pokazując koronkową bieliznę!

Joanna Liszowska na premierze filmu "Swingersi"

Aktorka na uroczystą premierę filmu "Swingersi" założyła prostą stylizację, rezygnując z wieczorowej sukienki. Joanna Liszowska postawiła na luźniejszy look - czarne skórzane legginsy, sandałki na obcasie i białą koszulę oversize. Jednak to szczegóły sprawiły, że nie można było oderwać od niej wzroku! Joanna postanowiła wyeksponować dekolt, wybierając koszulę z głębokim rozcięciem, które kusząco odkryło koronkową czarną bieliznę. Aktorka wie, jak sprawić, by klasyczny look, stał się zmysłowym zestawem na wieczorne wyjście.

Joanna Liszowska
Fot. East News

Zmysłowy look Joanny podkreślił makijaż i fryzura. Gwiazda postawiła na rozświetlający makijaż, podkreślone oko i brzoskwiniowe usta. Burzę blond loków związała w modny kucyk, a loki opadały luźno na ramiona. Trzeba przyznać, że aktorka potrafi wyeksponować swoje wdzięki i zachwycić nawet w prostej stylizacji!  

Joanna Liszowska
Fot. East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.