Joanna Liszowska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Liszowska na premierze filmu "Swingersi" w zmysłowej stylizacji!

Głęboki dekolt, koronkowa bielizna...

Redakcja VIVA! 25 lutego 2020 22:20
Joanna Liszowska
Fot. East News

Joanna Liszowska pojawiła się na premierze komedii "Swingersi". Gwiazda zachwyciła nie tylko odważną rolą w filmie, ale także stylizacją, w której pokazała się na ściance. Aktorka słynie z kobiecych stylizacji podkreślających sylwetkę i auty jej urody. Tym razem również zachwyciła zmysłowym lokiem, odsłaniając dekolt i...pokazując koronkową bieliznę!

Joanna Liszowska na premierze filmu "Swingersi"

Aktorka na uroczystą premierę filmu "Swingersi" założyła prostą stylizację, rezygnując z wieczorowej sukienki. Joanna Liszowska postawiła na luźniejszy look - czarne skórzane legginsy, sandałki na obcasie i białą koszulę oversize. Jednak to szczegóły sprawiły, że nie można było oderwać od niej wzroku! Joanna postanowiła wyeksponować dekolt, wybierając koszulę z głębokim rozcięciem, które kusząco odkryło koronkową czarną bieliznę. Aktorka wie, jak sprawić, by klasyczny look, stał się zmysłowym zestawem na wieczorne wyjście.

Joanna Liszowska
Fot. East News

Zmysłowy look Joanny podkreślił makijaż i fryzura. Gwiazda postawiła na rozświetlający makijaż, podkreślone oko i brzoskwiniowe usta. Burzę blond loków związała w modny kucyk, a loki opadały luźno na ramiona. Trzeba przyznać, że aktorka potrafi wyeksponować swoje wdzięki i zachwycić nawet w prostej stylizacji!  

Joanna Liszowska
Fot. East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.