Joanna Liszowska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Liszowska na premierze filmu "Swingersi" w zmysłowej stylizacji!

Głęboki dekolt, koronkowa bielizna...

Redakcja VIVA! 25 lutego 2020 22:20
Joanna Liszowska
Fot. East News

Joanna Liszowska pojawiła się na premierze komedii "Swingersi". Gwiazda zachwyciła nie tylko odważną rolą w filmie, ale także stylizacją, w której pokazała się na ściance. Aktorka słynie z kobiecych stylizacji podkreślających sylwetkę i auty jej urody. Tym razem również zachwyciła zmysłowym lokiem, odsłaniając dekolt i...pokazując koronkową bieliznę!

Joanna Liszowska na premierze filmu "Swingersi"

Aktorka na uroczystą premierę filmu "Swingersi" założyła prostą stylizację, rezygnując z wieczorowej sukienki. Joanna Liszowska postawiła na luźniejszy look - czarne skórzane legginsy, sandałki na obcasie i białą koszulę oversize. Jednak to szczegóły sprawiły, że nie można było oderwać od niej wzroku! Joanna postanowiła wyeksponować dekolt, wybierając koszulę z głębokim rozcięciem, które kusząco odkryło koronkową czarną bieliznę. Aktorka wie, jak sprawić, by klasyczny look, stał się zmysłowym zestawem na wieczorne wyjście.

Joanna Liszowska
Fot. East News

Zmysłowy look Joanny podkreślił makijaż i fryzura. Gwiazda postawiła na rozświetlający makijaż, podkreślone oko i brzoskwiniowe usta. Burzę blond loków związała w modny kucyk, a loki opadały luźno na ramiona. Trzeba przyznać, że aktorka potrafi wyeksponować swoje wdzięki i zachwycić nawet w prostej stylizacji!  

Joanna Liszowska
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.