Fot. Tomasz Urbanek/East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Joanna Kulig wróciła do formy po ciąży! Na gali Orłów promieniała!

Zobacz najnowsze zdjęcia aktorki

Sabina Zięba 26 marca 2019 11:30
Fot. Tomasz Urbanek/East News

Bez wątpienia na gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych to Joanna Kulig była najbardziej rozchwytywaną gwiazdą. Aktorka po raz pierwszy pojawiła się na czerwonym dywanie po niedawnym porodzie! Jak wyglądała?

Stylizacja Joanny Kulig na Orłach

Artystka ostatnie miesiące spędziła w Stanach Zjednoczonych, gdzie promowała „Zimną wojnę” oraz przygotowywała się do porodu. Zaledwie tydzień po urodzeniu syna pojawiła się na oscarowej gali, jednak wówczas nie pozowała do zdjęć fotoreporterom. Teraz Joanna wróciła specjalnie do Polski na galę rozdania Orłów i... zachwyciła!

Kulig została wyróżniona statuetką w kategorii Najlepsza główna rola kobieca i wybrała na tę okazję stosowną stylizację. Postawiła na czarny total look, który składał się z nowoczesnego garnituru oraz luźnej koszuli. Strzał w 10! 

Ponadto aktorka zastosowała dwa (warte naśladowania!) proste zabiegi, którymi optycznie wysmukliła swoją sylwetkę. Przede wszystkim sięgające ziemi nogawki spodni przykryły buty na wysokim obcasie i spowodowały, że nogi Joanny wydawały się nieziemsko długie, a z kolei wypuszczona luźno koszula ukryła brzuszek. Artystka podcięła również włosy i olśniewała promiennym makijażem.

Podoba Wam się stylizacja Joanny?  

Joanna Kulig na Orłach 2019

Fot. ONS

Fot. Tomasz Urbanek/East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.