Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
Z życia gwiazd

Joanna Krupa wróciła do Polski i pokazała, jak urządziła pokój małej Ashy!

To wnętrze godne prawdziwej księżniczki!

Aleksandra Frankowska 9 lipca 2020 13:31
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu Joanna Krupa, po dłuższym urlopie macierzyńskim wróciła do Polski. Wszystko za sprawą wznowionych działań na planie nowej edycji programu Top Model. Do ojczyzny wybrała się z córeczką Ashą, dla której była to pierwsza wizyta w Polsce. Krupa, która chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym za pośrednictwem Instagrama, pokazała ostatnio swoim obserwatorom, jak urządziła pokój dla dziewczynki w jednym ze swoich warszawskich apartamentów.

Joanna Krupa urządziła pokój dla córki w warszawskim mieszkaniu

Znana z wyrafinowanego gustu modelka, na zdjęciu pokazała wnętrze pokoju Ashy, które zachwyciło internautów. Minimalistyczny wystrój, białe meble, ściany w odcieniach ciepłego beżu z elementami czarno białej tapety w zwierzątka wywołało falę pozytywnych komentarzy. Jak przystało na pokój dziecka, Krupa zadbała również o kącik zabaw córeczki, która z dnia na dzień zaczyna interesować się nowymi rzeczami.

Na pierwszą wizytę Ashy w Polsce wszystko zostało perfekcyjnie przygotowane. W jej pokoiku znalazły się nawet ulubione zabawki, którymi uwielbia się bawić.

Córeczka Joanny Krupy wygląda jak jej mama

Internauci na wielu fotografiach zwracają uwagę na wyjątkowe podobieństwo dziewczynki do sławnej mamy. Z pewnością odziedziczyła po niej nieprzeciętną urodę. Kto wie, może w przyszłości pójdzie w jej ślady. Jedno jest pewne – Joanna Krupa będzie wspierać ją we wszystkich decyzjach. Szczęśliwa mama małej Ashy wciąż podkreśla, jak wiele w jej życiu zmieniło macierzyństwo. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rocking the pigtails 🤣

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

These are mine and Asha-Leigh #BisousForLéo! I hope you’ll send him yours too. Léo has a rare genetic disorder called #INAD, often referred to as a “mix of Parkinson’s and Alzheimer’s affecting children.” This children's book, written in his honor, is about a brave little duck from France who has a "boo-boo that you can't see." Léo makes it his mission to help others by flying around the world and gathering BISOUS (kisses in French) from all sorts of animals to help make him and his friends feel better. Head to BisousForLeo.org to learn more about the cause and to order your own copy of “Bisous For Leo" 😘 @bisousforleo @debsbd @whitneypatapoff @pauline.vuarin

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.