Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa pokazała pośladki w bikini! Modelka zachwyciła figurą

"Najpiękniejsza osoba na świecie"

Paulina Filipowicz 5 marca 2021 19:29
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Joanna Krupa jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd w Polsce. To również jedna z najpiękniejszych polskich modelek. Prowadząca Top Model słynie z perfekcyjnego wyglądu - ma doskonałą figurę, piękną cerę, długie blond włosy. Na dodatek wyróżnia się wyjątkową charyzmą i poczuciem humoru, czym skradała serca widzów i internautów. Teraz modelka zachwyciła wysportowaną sylwetką, publikując na Instagramie zdjęcie w bikini!

Joanna Krupa pokazała pośladki w bikini. Modelka zachwyciła figurą

Joanna Krupa najczęściej na zdjęciach prezentuje się perfekcyjnie, pokazując modne stylizacje, świetnie ułożone włosy i makijaż podkreślający naturalne piękno. Modelka słynie ze stylowych i kobiecych looków. Jej znakiem rozpoznawczym są eleganckie sukienki, szykowne kobiece garnitury i wysokie buty na obcasie. Joanna Krupa  uwielbia ubrania od projektantów, a jej ulubionym jest Dawid Woliński, z którym prywatnie się przyjaźni.

Na planie Top Model modelka zachwyca nie tylko modną garderobą, ale również idealną sylwetką. Teraz Joanna pokazała, jak wygląda w bikini, publikując zdjęcie nad basenem. Gwiazda wypoczywa aktualnie w luksusowym i kameralnym SPA w Kalifornii, gdzie ładuje baterie i przygotowuje się na nadejście wiosny! 

"Weź wdech... życie jest piękne" - podpisała fotografię nad basenem Joanna Krupa.

Nie trzeba było długo czekać na pochlebne komentarze zachwyconych fanów. Internauci obsypali modelkę licznymi komplementami:

"Fenomenalna figura Pani Joanno. Wow wow wow"
"Piękne ujęcie"
"Najpiękniejsza osoba na świecie"
"Wow, ale ciało" – komentowali zachwyceni internauci.

Trzeba przyznać, że Joanna Krupa od lat niezmiennie zachwyca wysportowaną sylwetką i idealną figurą!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?