Joanna Koroniewska w wiosennej bluzie Reserved z wyprzedaży
Fot. Instagram @joannakoroniewska, materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Joanna Koroniewska w wiosennej bluzie ze znanej sieciówki!

Teraz kupisz ją znacznie taniej!

Redakcja VIVA! 7 kwietnia 2020 17:14
Joanna Koroniewska w wiosennej bluzie Reserved z wyprzedaży
Fot. Instagram @joannakoroniewska, materiały prasowe

Joanna Koroniewska w wiosennej bluzie ze znanej polskiej sieciówki! Aktorka pokazała na Instagramie jedną ze swoim ostatnich stylizacji sprzed wybuchu epidemii koronawirusa. Ma na nim jasne dżinsy, zamszowe botki, płaszczyk i modną bawełnianą bluzę z nadrukiem. Zdjęciu towarzyszy osobisty tekst: „To zdjęcie zrobione przez moją cudowną @magdajagnicka 10 marca. Minął niespełna miesiąc od tego czasu a dla wielu z nas świat się zatrzymał. Dosłownie i w przenośni. Czy doceniałam to co miałam wystarczająco? Myślę, że tak mówiłam, ale tak zdecydowanie tak nie było. A poza tym?! Dla mnie wychowywanie dzieci, obcowanie z nimi niemal cały czas nie jest teraz jakimś nowym doświadczeniem, myślę sobie, że zamknięcie, brak przestrzeni i wdzierający się strach jest najgorszy. I staram się żeby tak nie było, pracuję nad tym. Żeby jednak wciąż odnajdywać jakieś pozytywy w zaistniałej sytuacji”.

Joanna Koroniewska w modnej i niedrogiej bluzie polskiej marki

Sprawdziliśmy, że modna bluza aktorki pochodzi z kolekcji polskiej marki Reserved. Do tej pory kosztowała 119 złotych, ale teraz na wyprzedaży można ją kupić za niecałe 100. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie bluzy poza tymi z nadrukami będą modne wiosną i latem 2020 roku, zajrzyjcie koniecznie do naszego materiału. Na koniec chcielibyśmy zauważyć, że Joannie Koroniewskiej udało się stworzyć własny styl: casualowy i bezpretensjonalny. Naprawdę warto się nim inspirować!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To zdjęcie zrobione przez moją cudowną @magdajagnicka 10 marca. Minął niespełna miesiąc od tego czasu a dla wielu z nas świat się zatrzymał. 😢💙 Dosłownie i w przenośni. Czy doceniałam to co miałam wystarczająco? Myślę, że tak mówiłam, ale tak zdecydowanie tak nie było. A poza tym?! Dla mnie wychowywanie dzieci, obcowanie z nimi niemal cały czas nie jest teraz jakimś nowym doświadczeniem, myślę sobie, że zamknięcie, brak przestrzeni i wdzierający się strach jest najgorszy. I staram się żeby tak nie było, pracuję nad tym. Żeby jednak wciąż odnajdywać jakieś pozytywy w zaistniałej sytuacji. Jedno wiem na pewno. Powiększyło mi się zdecydowanie grono znajomych. Mój mąż od zawsze twierdził, że jestem domatorem a teraz aż mnie nosi!!! 💥🔥🤪 Ale wiem, że tylko pokorą i pracą nad sobą samym możemy ten czas przetrwać. I w końcu BYĆ z rodziną. Mocniej. Bardziej treściwie. Po prostu. Ściskam. Wasza Jo. #dowborybehappy #wytrzymam #wspieram #kocham #💙

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

Joanna Koroniewska w wiosennej bluzie Reserved z wyprzedaży
Fot. Materiały prasowe

Joanna Koroniewska w wiosennej bluzie Reserved z wyprzedaży
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.