Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska
ZE ŚWIATA MODY

Joanna Koroniewska w modnej spódnicy! Ten kolor to gorący trend wiosny 2020!

Wiemy, gdzie ją kupić!

Redakcja VIVA! 13 lutego 2020 08:01
Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

Joanna Koroniewska niewątpliwie ma doskonałe wyczucie stylu. Udowadnia, że nie potrzeba wiele, żeby wyglądać modnie i stylowo. Aktorka jest zwolenniczką prostych, uniwersalnych rozwiązań. Na nasze szczęście, chętnie dzieli się swoimi stylizacjami na Instagramie. Tym razem zachwyciła plisowaną spódnicą midi w kolorze, który zdominuje wiosenny sezon.

Joanna Koroniewska w modnej spódnicy na wiosnę 2020

Aktorka świetnie wyczuła nadciągający trend. Według Instytutu Pantone kolorem wiosny 2020 będzie Classic Blue. Jest to niebieska barwa, którą przyrównać można do wieczornego nieba, bądź wody głębokiego oceanu. Koroniewska postawiła na plisowaną spódnicę midi właśnie w tym kolorze. Model, który ma na sobie Joanna, pochodzi z ofert sklepu internetowego Born2be i kosztuje 139,99 zł! Do stylowej spódnicy aktorka dobrała białe sneakersy, szarą bluzę i dżinsową katanę, w którą warto się zaopatrzyć, bo dżins to kolejny gorący trend nadchodzącej wiosny! Te elementy stylizacji również znajdziecie w ofercie sklepu Born2be w przystępnej cenie. Jak Wam podoba się stylizacja Joanny?  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.