Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska
ZE ŚWIATA MODY

Joanna Koroniewska w modnej spódnicy! Ten kolor to gorący trend wiosny 2020!

Wiemy, gdzie ją kupić!

Redakcja VIVA! 13 lutego 2020 08:01
Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

Joanna Koroniewska niewątpliwie ma doskonałe wyczucie stylu. Udowadnia, że nie potrzeba wiele, żeby wyglądać modnie i stylowo. Aktorka jest zwolenniczką prostych, uniwersalnych rozwiązań. Na nasze szczęście, chętnie dzieli się swoimi stylizacjami na Instagramie. Tym razem zachwyciła plisowaną spódnicą midi w kolorze, który zdominuje wiosenny sezon.

Joanna Koroniewska w modnej spódnicy na wiosnę 2020

Aktorka świetnie wyczuła nadciągający trend. Według Instytutu Pantone kolorem wiosny 2020 będzie Classic Blue. Jest to niebieska barwa, którą przyrównać można do wieczornego nieba, bądź wody głębokiego oceanu. Koroniewska postawiła na plisowaną spódnicę midi właśnie w tym kolorze. Model, który ma na sobie Joanna, pochodzi z ofert sklepu internetowego Born2be i kosztuje 139,99 zł! Do stylowej spódnicy aktorka dobrała białe sneakersy, szarą bluzę i dżinsową katanę, w którą warto się zaopatrzyć, bo dżins to kolejny gorący trend nadchodzącej wiosny! Te elementy stylizacji również znajdziecie w ofercie sklepu Born2be w przystępnej cenie. Jak Wam podoba się stylizacja Joanny?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.