Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Która polska gwiazda ma torebkę Louis Vuitton za ponad 20 000 zł? Taką samą nosi Jessica Chastain!

BARBARA ŁUBKO 30 marca 2017 07:30
Fot. East News

Model Capucines PM Mechanical Flowers in Noir od Louis Vuitton to hit ostatnich dni! Okrzyknięta mianem „It Bag” tej wiosny, torebka Vuittona to połączenie klasyki z niezwykle modnymi ostatnio biżuteryjnymi zdobieniami. Torebka nie należy do tanich – kosztuje prawie 21 000 zł, a trzeba przyznać, że nie jest to wersja ponadczasowa. Na taki modowy kaprys mogą sobie pozwolić tylko prawdziwe fashionistki z bardzo zasobnym portfelem. Fakt, że torebkę ma hollywoodzka gwiazda Jessica Chastain nas nie dziwi. Która z Polek postanowiła zaszaleć i sprawiła sobie tę torebkę?

Polecamy też: Gwiazda Hollywood wzięła udział w warszawskim strajku kobiet. Wiemy, dlaczego

Monika Olejnik! Polska dziennikarka znana jest z zamiłowania do luksusowych akcesoriów z pazurem. Często wybiera modele w mocnych kolorach lub w odważny wzór. Tak samo było i tym razem! Swoją torebkę Capucines od Louis Vuitton założyła do czerwonego płaszcza. Trzeba przyznać, że był to stylizacyjny strzał w dziesiątkę.

Polecamy też: Monika Olejnik jak Sarah Jessica Parker? Co łączy polską dziennikarkę z amerykańską aktorką?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!