smyk-kolekcja-na-jesien-8
Fot. mat. prasowe
viva!mama

Jesienne hity dla najmłodszych! Zobacz nową kolekcję Cool Club by Smyk

Marka stawia na inspiracje, które czerpie z… natury!

Redakcja VIVA! 28 września 2020 14:43
smyk-kolekcja-na-jesien-8
Fot. mat. prasowe

Nowy sezon to czas wymiany garderoby! Także dla najmłodszych! Malownicza jesień pobudza wyobraźnię i sprawia, że razem ze swoimi maluchami chcesz wykorzystać piękne dni na dworze. Odpowiedni strój to podstawa! Jakie nowości znajdziesz w kolekcji Cool Club by Smyk?

Kolekcja Cool Club by Smyk na jesień 2020

Jak najlepiej ubrać się na jesienną wyprawę? Oczywiście wielowarstwowo! Pogoda bywa zmienna, a dzieci w czasie zabaw mogą się zgrzać – wtedy lepiej zdjąć kurtkę czy bluzę. I odwrotnie – choć słońce zdaje się mocno świecić, chłodne powietrze sprawia, że słabiej niż latem odczuwamy ciepło jego promieni i przydadzą się cieplejsze spodnie czy czapka.

Stylowa jesień w wydaniu dla najmłodszych

Projektanci marki Cool Club, dostępnej wyłącznie w Smyku, pamiętają o tym, co jest najważniejsze w projektowaniu dla najmłodszych. Ponieważ dzieci są w ciągłym ruchu, dla nich podstawą jest komfort! Wygodne, swobodne kroje, miękkie tkaniny i łatwe w użyciu zapięcia to tylko niektóre zalety dziecięcej kolekcji na jesień. Ważna jest także kolorystyka – stonowana, harmonizująca z barwami natury o tej porze roku, sprzyjająca wyciszeniu i poczuciu przytulności. Jesienny brąz, musztardowe i słoneczne żółcie oraz zgaszone śliwki przełamuje błękit dżinsu, stonowany turkus i róż. Oprócz kolorów wprowadzających jesienno-nostalgiczny nastrój, w kolekcji znajdziemy więcej akcentów retro – piękne hafty, falbany i drewniane guziki. Stylizacjom nie brakuje jednak nowoczesnego sznytu – kraciaste koszule mają doszyte kaptury, a na bluzach i spodniach pojawiają się aplikacje i zabawne nadruki.

smyk-kolekcja-na-jesien-2
Fot. mat. prasowe

TAGI #shopping

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.