Jennifer Lopez zaprojektowała  kolekcję butów!
Fot. Instagram @jlo
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez zaprojektowała wyjątkową kolekcję butów!

Reklamuje ją seksowne wideo z jej udziałem!

Marcin Brzeziński 14 marca 2020 11:29
Jennifer Lopez zaprojektowała  kolekcję butów!
Fot. Instagram @jlo

Jennifer Lopez zaprojektowała wyjątkową kolekcję butów! „Od początku swej kariery, chciałam robić wszystko - nagrywać muzykę, występować w filmach i tworzyć modę. I w końcu mi się udało! Moja debiutancka kolekcja butów i torebek zainspirowana jest trzema ważnymi dla mnie miastami: Nowym Jorkiem, Los Angeles i Miami”, pisze w towarzyszącym premierze oświadczeniu 50-letnia gwiazda.

W mojej kolekcji znajdziecie więc zarówno styl centrum Manhattanu, jak i trochę starego Hollywood oraz wibrację rozgrzanego słońcem Miami. My dziewczyny możemy mieć to wszystko!

tłumaczy dalej Jennifer Lopez.

50-letnia Jennifer Lopez w kampanii autorskiej kolekcji butów

Odpowiedź na pytanie, kto reklamuje kolekcję jest oczywista. Na zdjęciach promocyjnych i w krótkim filmie zapowiadającym pojawienie się na rynku butów i torebkę z logo JLO wystąpiła rzecz jasna sama Jennifer Lopez i... jej zabójczo zgrabne nogi. Filmik na Instagramie zobaczyli już ponad cztery miliony osób. Jesteśmy więc pewni, że kolekcja, jak wszystko inne co firmuje Jennifer Lopez okaże się sukcesem. Na koniec powiedzmy jeszcze, że kolekcję gwiazdy można już oglądać na stronie dsw.com. A sprzedaż kosztujących od 59 do 189 dolarów modeli rozpocznie się 16 marca.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WOD @jlo in custom @versace #RandM

Post udostępniony przez Rob Zangardi (@robzangardi)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.