jennifer-aniston-zachwycila-na-emmy-2020-w-zmyslowej-sukience-i-pizamie
Fot. Getty Images/Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston zachwyciła na Emmy 2020 w zmysłowej sukience i... piżamie!

Na internetowej gali nie zabrakło wrażeń!

Paulina Filipowicz 21 września 2020 15:25
jennifer-aniston-zachwycila-na-emmy-2020-w-zmyslowej-sukience-i-pizamie
Fot. Getty Images/Instagram

Nagrody Emmy 2020 rozdane! Jednakże tegoroczne serialowe Oscary, ze względu na pandemię koronawirusa, zorganizowano w nietypowej formie. Laureaci nagród i nominowani łączyli się z gospodarzem wieczoru ze swoich domów. „Galę” poprowadził Jimmy Kimmel, a przez moment towarzyszyła mu sama Jennifer Aniston!

Jennifer Aniston zachwyciła na Emmy 2020

Mimo, iż tegoroczne rozdanie nagród Emmy odbyło się wirtualnie, widzowie mogli liczyć na masę wrażeń. Nie zabrakło również efektownych stylizacji. Choć gwiazdy łączyły się ze studiem online, część z nich postanowiła nie rezygnować z wieczorowych stylizacji. W designerskich kreacjach znanych domów mody zaprezentowały się przed ekranami swoich komputerów i telewizorów m.in. Zendaya, Reese Witherspoon, Tracee Ellis Ross, Regina King czy Kerry Washington.

Największym zaskoczeniem wieczoru był jednak look Jennifer Aniston, która na swoim profilu na Instagramie, nie opublikowała zdjęcia w wieczorowej kreacji, lecz w ... piżamie! Aktorka podzieliła się ze światem fotografią w szlafroku, z maseczką na twarzy oraz kieliszkiem szampana.

Jak się okazuję, były to jedynie przygotowania do ważnego wieczoru, podczas którego Jennifer Aniston przez chwilę wystąpiła w roli prowadzącej galę, towarzysząc głównemu prowadzącemu. Podczas wystąpienia aktorki doszło do incydentu z udziałem gaśnicy, jednak to kreacja Jennifer ciągle pozostawała najgorętszym elementem scenografii. Aniston wystąpiła w czarnej długiej sukni vintage na ramiączkach od domu mody Christian Dior.

Jennifer Aniston pojawiła się na wirtualnej gali również po raz trzeci. Gdy wróciła do domu, połączyła się ze studiem za pomocą Zooma, a u jej boku pojawiły się aktorki z serialu "Przyjaciele". Tym razem gwiazda ponownie zamieniła wieczorową suknię na domowy szlafrok. Jednak bez względu na to, co miała na sobie tego wieczoru, olśniewała promiennym uśmiechem i zjawiskowym wyglądem!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.