Jennifer Aniston adoptuje dzieci z Meksyku?!
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston zachwyca w nowej sesji! „Jestem zaszczycona, że mogę świętować urodziny tą okładką”

Gwiazda „Przyjaciół” zdradziła, jak wyobraża sobie idealną przyszłość

Jan Kędziora 12 lutego 2020 12:30
Jennifer Aniston adoptuje dzieci z Meksyku?!
Fot. Getty Images

Jennifer Aniston nie przestaje nas zachwycać! W latach 90. podbiła serca fanów jako Rachel Green w serialu Przyjaciele. Później ruszyła na podbój Hollywood, olśniewając na dużym ekranie w filmach takich, jak Bruce Wszechmogący czy Kobiety pragną bardziej. Jej popularność nie maleje. W październiku doczekaliśmy się debiutu Aniston w mediach społecznościowych. Osiągnięcie miliona obserwujących na Instagramie zajęło jej nieco ponad pięć godzin! Od niedawna zachwyca w serialu The Morning Show, nadawanym przez Apple TV. Tym razem mamy okazję podziwiać amerykańską aktorkę w najnowszej sesji zdjęciowej. 

Najnowsza sesja Jennifer Aniston 2020

Magazyn Interview to amerykański miesięcznik założony m.in. przez znanego artystę, Andy'ego Warhola. Wydawcy nowojorskiego pisma postanowili sprawić Aniston urodzinową niespodziankę. Wczoraj, czyli w dniu jej 51. urodzin opublikowali piękną sesję zdjęciową oraz wywiad przeprowadzony przez przyjaciółkę aktorki, Sandrę Bullock. Aniston nie miała pojęcia, kiedy ukaże się materiał prasowy. Podziękowała załodze Interview Magazine na swoim Instagramie.

"Jestem dumna i zaszczycona, że mogę świętować urodziny tą okładką. Dziękuję, że celebrujecie kobiety w każdym wieku" - napisała w poście. 

Jennifer Aniston jak zwykle nie rozczarowała. Na zdjęciach prezentuje się zjawiskowo! Sesja przypomina, że kobiety są piękne niezależnie od wieku. Aktorka nie wstydziła się pokazać trochę więcej ciała. Stylizacje, które założyła są eleganckie, lecz bardzo kobiece i seksowne jednocześnie. Czarne kolory i skórzane części garderoby dodają sesji pikanterii. Całość uzupełnia zabawna, ale i szczera rozmowa z Sandrą Bullock, która jak sama Aniston przyznaje, jest dla niej niczym siostra.

Gwiazda Przyjaciół powróciła do czasów swojego dzieciństwa, gdy Bullock zapytała, jak udaje jej się zachować pozytywne nastawienie pomimo różnych trudności. „Myślę, że to dzięki temu, że dorastałam w niedoskonałej rodzinie. Czułam się niepewnie, bo widziałam, że dorośli nie są dla siebie mili. Uświadomiłam sobie, że nie chcę taka być, nie chcę doświadczać tych uczuć, nie chcę, aby inni ludzie ich doświadczali. Więc chyba powinnam podziękować moim rodzicom”, wyznała Aniston.

„[...] Czuję się źle, gdy ludzie krzywdzą innych ludzi i wykorzystują zwierzęta”, dodała. Sandra poprosiła również, aby Jennifer Aniston zdradziła, jak wyobraża sobie idealną przyszłość. „W głowie słyszę i widzę ocean, słyszę śmiech i widzę biegające dzieci, wącham przygotowywane jedzenie. To radosne ujęcie”, zdradziła.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.