Jennifer Aniston adoptuje dzieci z Meksyku?!
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston zachwyca w nowej sesji! „Jestem zaszczycona, że mogę świętować urodziny tą okładką”

Gwiazda „Przyjaciół” zdradziła, jak wyobraża sobie idealną przyszłość

Jan Kędziora 12 lutego 2020 12:30
Jennifer Aniston adoptuje dzieci z Meksyku?!
Fot. Getty Images

Jennifer Aniston nie przestaje nas zachwycać! W latach 90. podbiła serca fanów jako Rachel Green w serialu Przyjaciele. Później ruszyła na podbój Hollywood, olśniewając na dużym ekranie w filmach takich, jak Bruce Wszechmogący czy Kobiety pragną bardziej. Jej popularność nie maleje. W październiku doczekaliśmy się debiutu Aniston w mediach społecznościowych. Osiągnięcie miliona obserwujących na Instagramie zajęło jej nieco ponad pięć godzin! Od niedawna zachwyca w serialu The Morning Show, nadawanym przez Apple TV. Tym razem mamy okazję podziwiać amerykańską aktorkę w najnowszej sesji zdjęciowej. 

Najnowsza sesja Jennifer Aniston 2020

Magazyn Interview to amerykański miesięcznik założony m.in. przez znanego artystę, Andy'ego Warhola. Wydawcy nowojorskiego pisma postanowili sprawić Aniston urodzinową niespodziankę. Wczoraj, czyli w dniu jej 51. urodzin opublikowali piękną sesję zdjęciową oraz wywiad przeprowadzony przez przyjaciółkę aktorki, Sandrę Bullock. Aniston nie miała pojęcia, kiedy ukaże się materiał prasowy. Podziękowała załodze Interview Magazine na swoim Instagramie.

"Jestem dumna i zaszczycona, że mogę świętować urodziny tą okładką. Dziękuję, że celebrujecie kobiety w każdym wieku" - napisała w poście. 

Jennifer Aniston jak zwykle nie rozczarowała. Na zdjęciach prezentuje się zjawiskowo! Sesja przypomina, że kobiety są piękne niezależnie od wieku. Aktorka nie wstydziła się pokazać trochę więcej ciała. Stylizacje, które założyła są eleganckie, lecz bardzo kobiece i seksowne jednocześnie. Czarne kolory i skórzane części garderoby dodają sesji pikanterii. Całość uzupełnia zabawna, ale i szczera rozmowa z Sandrą Bullock, która jak sama Aniston przyznaje, jest dla niej niczym siostra.

Gwiazda Przyjaciół powróciła do czasów swojego dzieciństwa, gdy Bullock zapytała, jak udaje jej się zachować pozytywne nastawienie pomimo różnych trudności. „Myślę, że to dzięki temu, że dorastałam w niedoskonałej rodzinie. Czułam się niepewnie, bo widziałam, że dorośli nie są dla siebie mili. Uświadomiłam sobie, że nie chcę taka być, nie chcę doświadczać tych uczuć, nie chcę, aby inni ludzie ich doświadczali. Więc chyba powinnam podziękować moim rodzicom”, wyznała Aniston.

„[...] Czuję się źle, gdy ludzie krzywdzą innych ludzi i wykorzystują zwierzęta”, dodała. Sandra poprosiła również, aby Jennifer Aniston zdradziła, jak wyobraża sobie idealną przyszłość. „W głowie słyszę i widzę ocean, słyszę śmiech i widzę biegające dzieci, wącham przygotowywane jedzenie. To radosne ujęcie”, zdradziła.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.