Jennifer Aniston
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Jennifer Aniston pokazała trik, dzięki któremu wyglądała tak dobrze na SAG Awards!

Jaki jest jej sekret?

Paulina Filipowicz 21 stycznia 2020 17:30
Jennifer Aniston
Fot. Getty Images

Jennifer Aniston zachwyciła perfekcyjnym wyglądem podczas SAG Awards. Jej stylizacją oczarowani byli fotoreporterzy i fani, a nawet sam Brad Pitt! Ten wieczór zdecydowanie należał do niej. Jennifer odebrała nagrodę za rolę w serialu "The Morning Show", a także wzbudziła ogromne emocje w mediach, gdyż razem z byłym mężem nie szczędzili sobie czułości podczas uroczystości. Jennifer na SAG Awards wystąpiła w dopasowanej kreacji, a na Instagramie zdradziła trik, dzięki któremu stylizacja wyglądała tak dobrze podczas całego wieczoru.

Jennifer Aniston zdradziła modowy trik na idealny wygląd

Jennifer Aniston na gali SAG miała na sobie piękną satynową sukienkę domu mody Dior. Długa, przylegająca do ciała kreacja pięknie podkreśliła jej zgrabną figurę. Po uroczystości gwiazda postanowiła podzielić się z fanami sprytnym trikiem na perfekcyjny wygląd. Okazało się, że aby uniknąć zagnieceń, aktorka całą drogę na galę... leżała na tylnym siedzeniu w samochodzie!

"Żadnych zmarszczek... to trudniejsze niż się wydaje! - skomentowała Jennifer Aniston.

Jennifer udostępniła także kolejną fotografię, która przedstawia wygraną statuetkę oraz wannę, na której leży zdjęta sukienka Diora. Fani byli zachwyceni poczuciem humoru aktorki i nie kryli zachwytu nad jej wyglądem. 

"Jak możesz być taka piękna siedząc w ten sposób! Kocham to zdjęcie" - komentowali rozbawieni internauci.

Trzeba przyznać, że dobry humor dopisywał aktorce podczas całego wieczoru. Wiele osób podejrzewa, że powodem jest ukrywany w tajemnicy powrót do Brada Pitta. Niezależnie od przygód miłosnych, Jennifer zdecydowanie udowodniła, że jest ekspertką od perfekcyjnego wyglądu!  

Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.