Księżna Kate urodziny styl
Fot. East News, Getty Images
O tym się mówi!

Jedna z wyjątkowych kreacji księżnej Kate wyróżniona jako sukienka dekady!

Która stylizacja była tak piękna?

Aleksandra Frankowska 5 listopada 2020 13:12
Księżna Kate urodziny styl
Fot. East News, Getty Images

O stylu księżnej Kate krążą już legendy. Żona przyszłego króla Anglii nigdy nie zalicza modowych wpadek. Zawsze ubrana jest idealnie do okazji, a jej stylizacje chcą naśladować kobiety z całego świata. Tym razem jedną z jej kreacji docenił magazyn Vogue, który wyróżnił ją, jako sukienkę dekady! Jesteście ciekawi, jak wygląda?

Sukienka księżnej Kate uznana za kreację dekady

Kate Middleton uwielbia sukienki. Ma ich w swojej szafie całe mnóstwo, a na jej filigranowej figurze wszystkie wyglądają po prostu obłędnie. Jedna z nich została zauważona przez magazyn Vogue i okrzyknięta sukienką dekady! Nic dziwnego – księżna wyglądała w niej absolutnie przepięknie!

Suknia dekady ksieznej Kate
Fot. Getty Image

Wyróżniona kreacje księżnej Kate

Suknia, która przyciągnęła uwagę magazynu Vogue, to ta, którą Kate miała na sobie w Irlandii. Wraz z księciem Williamem zastępowała tam w obowiązkach samą królową. Wystąpiła w niej podczas wieczornej gali w Muzeum Guinessa. Suknię zaprojektowała marka The Vampire’s Wife i kosztowała ona 1,5 tys. funtów. Taką samą nosiły w przeszłości Alexa Chund oraz Sienna Miller. Butelkowa zieleń to symbol dnia świętego Patryka, które obchodzone jest w marcu, najhuczniej właśnie w Irlandii. 

Suknia dekady ksieznej Kate
Fot. Getty Image

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.