Anja Rubik na Met Gala 2019
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Jak wypadła Anja Rubik na tegorocznej Met Gali?

Czy dobrze nas reprezentowała?

Marcin Brzeziński 8 maja 2019 11:15
Anja Rubik na Met Gala 2019
Fot. Getty Images

Na nowojorskich Met Galach w Metropolitan Museum of Art’s Costume Institute gwiazd nigdy nie brakowało. Ale jedyną Polką, która pojawiła się na spektakularnej Met Gali 2019 była... Anja Rubik. Na tę okazję nasza modelka założyła czarną kreację z dołem przypominającym baletową paczkę. Sukienka pochodziła z kolekcji Saint Laurent. Anji Rubik na czerwonym dywanie towarzyszył zaś dyrektor kreatywny tego paryskiego domu mody Anthony Vaccarello. Nasza gwiazda bawiła się w towarzystwie, innych muz Vaccarello: Charlotte Casiraghi, Miley Cyrus, Demi Moore i Amber Vallety. I naszym zdaniem wyglądała po prostu zjawiskowo.

Starzy znajomi czyli Anja Rubik i Anthony Vaccarello

Przypomnijmy, że znajomość naszej gwiazdy i dyrektora kreatywnego Saint Laurent ma już bardzo długą historię. Zdolny Belg zawdzięcza bowiem bardzo wiele właśnie Anji Rubik. Nasza top modelka, tak opowiedziała o tym Beacie Nowickiej w wywiadzie dla VIVY! MODY: „Poznałam go przez wspólnego znajomego. Nie miał jeszcze swojego studia, więc poszłam się z nim przywitać u niego w domu. Pokazał mi kilka swoich projektów, które bardzo mi się spodobały. Zaczęliśmy rozmawiać, zaskoczyło mnie, że tak młoda osoba ma tak jasno ukształtowaną wizję mody. Tego, co i jak chce w tej modzie osiągnąć. On miał już gotowe DNA swojej marki. Bardzo rzadko ludzie w tym wieku potrafią zdecydować, co lubią, a czego nie, co jest jego, a co nie jest. A on wiedział. Powiedziałam mu wtedy: Powinieneś zrobić swój pokaz. Jesteś gotowy. Odpowiedział, że myślał o tym, ale nie ma budżetu. Obiecałam, że pogadam z paroma osobami i zobaczymy, jak można mu pomóc. Skontaktowałam go z Alexem de Betak, który jest producentem pokazów mody. On również uwierzył w Anthony'ego i wspólnymi siłami doprowadziliśmy do tego, że ten pokaz się odbył. Namówiłam kilka ważnych w branży modelek, żeby zaczęły go wspierać”. Okazuje się, że ta przyjaźń przetrwała próbę czasu. Co nie tylko w świecie mody nie jest takie częste...

Anja Rubik na Met Gala 2019
Fot. Getty Images

Anja Rubik na Met Gala 2019
Fot. Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News

Charlotte Casiraghi, Anja Rubik, Anthony Vaccarello, Demi Moore i Amber Valletta na Met Gala 2019.

Anja Rubik na Met Gala 2019
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!