VIVA! Tylko u nas

Pharrell Williams zaprojektował buty sportowe dla… Chanel! Podobają wam się?

Marcin Brzeziński 27 października 2017 19:00
Pharrell Williams zaprojektował buty sportowe dla Chanel
Fot. East News

Wokalista i producent muzyczny Pharrell Williams zaprojektował buty sportowe dla jednego z najsłynniejszych światowych domów mody. Którego? Chanel oczywiście! Nie była to szczególnie trudna zagadka, bo muzyk od lat jest jedną z „muz” dyrektora kreatywnego paryskiej marki Karla Lagerfelda. Przypomnijmy, że Pharrell Williams wystąpił już m.in. w filmie reklamowym Chanel, na pokazie marki, a ostatnio został ambasadorem najnowszej torebki Chanel nazwanej Gabrielle. Sam zaś jest uznanym specjalistą od projektowania butów sportowych i od lat tworzy z powodzeniem kolejne kolekcje dla Adidasa. I właśnie we współpracy z tym sportowym gigantem powstaną buty sportowe z logo Chanel.

 

Pharrell Williams zaprojektował buty sportowe dla Chanel
Fot. Instagram @yeezymafia

Buty sportowe Chanel zaprojektowane przez Pharrella Williamsa.

 

Polecamy też: Najnowszy pokaz kolekcji haute couture domu mody Chanel to… list miłosny do Paryża!

 

Żegnaj, Colette!

Wyjątkowe sneakersy Chanel będą sprzedawane w wyjątkowym miejscu i okolicznościach. 20 grudnia zostanie zamknięty jeden z najbardziej znanych butików świata, paryskie Colette. Żeby uświetnić to pożegnanie dom mody Chanel 30 października otworzy w nim swój pop-up store. Jego atrakcją będą specjalnie zaprojektowane na tę okazję przez Karla Lagerfelda T-shirty i właśnie buty sportowe Adidasa z logo Chanel. Trzeba powiedzieć, że Collette żegna się z Paryżem w naprawdę świetnym stylu! Jesteśmy ciekawi, jak wam się podobają buty sportowe Chanel zaprojektowane przez Pharrella Williamsa?

 

Pharrell Williams zaprojektował buty sportowe dla Chanel
Fot. Instagram @yeezymafia

Buty sportowe Chanel zaprojektowane przez Pharrella Williamsa.

 

Polecamy też: Jakie buty sportowe wybrać? Oto 7 najmodniejszych rodzajów sneakersów tej jesieni!

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!