Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Chodakowska pokazała fanom swoją garderobę! 

Widok zapiera dech w piersiach

Honorata Mosiądz 28 sierpnia 2019 14:45
Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Ewa Chodakowska to jedna z najsłynniejszych trenerek w Polsce. Stale zapracowana, rzadko znajduje czas na odpoczynek w swoim warszawskim mieszkaniu. Ostatnio gwiazda postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy i pokazała fanom jak mieszka, a dokładniej gdzie się ubiera!

Garderoba Ewy Chodakowskiej

Choć największą pasją Ewy Chodakowskiej jest sport, nie sposób zaprzeczyć, że moda również odgrywa ważną rolę w jej życiu. Dowodem na to jest garderoba, którą trenerka pokazała swoim obserwatorom na InstaStories.

Na środku pokoju znajduje się wielki włochaty dywan oraz pufa idealna do godzinnego przesiadywania i podziwiania zdumiewającej kolekcji rzeczy. Wokół niej widać wiszące na wieszakach ubrania oraz ustawione aż pod sam sufit pudełka. Jeśli chodzi o kolory kreacji, dominują odcienie czerni oraz bieli, jednak wypatrzeć można również bardziej zwariowane projekty. 

Jak podoba Wam się szafa trenerki? Chciałybyście taką mieć?  

Garderoba Ewy Chodakowskiej

garderoba Ewy Chodakowskiej
Fot. Instagram

garderoba ewy chodakowskiej
Fot. @czaja_wyczaja

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…