Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Chodakowska pokazała fanom swoją garderobę! 

Widok zapiera dech w piersiach

Honorata Mosiądz 28 sierpnia 2019 14:45
Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Ewa Chodakowska to jedna z najsłynniejszych trenerek w Polsce. Stale zapracowana, rzadko znajduje czas na odpoczynek w swoim warszawskim mieszkaniu. Ostatnio gwiazda postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy i pokazała fanom jak mieszka, a dokładniej gdzie się ubiera!

Garderoba Ewy Chodakowskiej

Choć największą pasją Ewy Chodakowskiej jest sport, nie sposób zaprzeczyć, że moda również odgrywa ważną rolę w jej życiu. Dowodem na to jest garderoba, którą trenerka pokazała swoim obserwatorom na InstaStories.

Na środku pokoju znajduje się wielki włochaty dywan oraz pufa idealna do godzinnego przesiadywania i podziwiania zdumiewającej kolekcji rzeczy. Wokół niej widać wiszące na wieszakach ubrania oraz ustawione aż pod sam sufit pudełka. Jeśli chodzi o kolory kreacji, dominują odcienie czerni oraz bieli, jednak wypatrzeć można również bardziej zwariowane projekty. 

Jak podoba Wam się szafa trenerki? Chciałybyście taką mieć?  

Garderoba Ewy Chodakowskiej

garderoba Ewy Chodakowskiej
Fot. Instagram

garderoba ewy chodakowskiej
Fot. @czaja_wyczaja

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.