Izabela Janchowska
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Izabela Janachowska na ramówce TVN zachwyciła dodatkami od Chanel!

Postawiła na biały total look

Paulina Filipowicz 25 lutego 2020 15:30
Izabela Janchowska
Fot. East News

Izabela Janachowska jest podziwiana przez Polki za swój elegancki styl i nietuzinkową urodę. Gwiazda będąca niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie ślubów, od początków swojej medialnej kariery wzbudza sympatię i inspiruje modnymi stylizacjami. Izabela dziś pojawiła się na ramówce stacji TVN i ponownie udowodniła, że uważnie śledzi trendy. Tym razem postawiła na biały total look, a największą uwagę przyciągnęła dodatkami od Chanel!

Izabela Janachowska na ramówce TVN w białej kreacji

Izabela Janachowska zachwyciła białą stylizacją, a jej długą, tiulową spódnicę z powodzeniem mogłaby założyć każda panna młoda. Biały total look składał się także z białego sweterka z długim rękawem od Chanel. Wrażenie zrobiły przede wszystkim dodatki - kolczyki z logo francuskiego domu mody, które pochodzą z kolekcji vintage i są warte fortunę (równowartość około 7 000 złotych) oraz torebka. Izabela Janachowska postawiła na biały total look, nie tylko dlatego, że jest ekspertką w dziedzinie ślubów, ale ze względu na obowiązujące trendy. Wiosną 2020 to śnieżnobiałe stylizacje i te w odcieniu kości słoniowej będą królować na ulicach. Projektanci przekonują, że w nowym sezonie będziemy nosić biel nie tylko od święta. Po najczystszy z kolorów sięgają tym razem prawie wszystkie najważniejsze marki, w tym Alexander McQueen, Valentino, Louis Vuitton i Erdem. Zachwycające sukienki z wybielonych materiałów wiosną i latem 2020 będziemy łączyć z dodatakmi w tych samych barwach. Inspiracją do modnych stylizacji, nie tylko dla przyszłej panny młodej, może być dzisiejszy look Izabeli Janachowskiej.  

Izabela Janchowska
Fot. East News

Izabela Janchowska
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.