Izabela Janchowska
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Izabela Janachowska na ramówce TVN zachwyciła dodatkami od Chanel!

Postawiła na biały total look

Paulina Filipowicz 25 lutego 2020 15:30
Izabela Janchowska
Fot. East News

Izabela Janachowska jest podziwiana przez Polki za swój elegancki styl i nietuzinkową urodę. Gwiazda będąca niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie ślubów, od początków swojej medialnej kariery wzbudza sympatię i inspiruje modnymi stylizacjami. Izabela dziś pojawiła się na ramówce stacji TVN i ponownie udowodniła, że uważnie śledzi trendy. Tym razem postawiła na biały total look, a największą uwagę przyciągnęła dodatkami od Chanel!

Izabela Janachowska na ramówce TVN w białej kreacji

Izabela Janachowska zachwyciła białą stylizacją, a jej długą, tiulową spódnicę z powodzeniem mogłaby założyć każda panna młoda. Biały total look składał się także z białego sweterka z długim rękawem od Chanel. Wrażenie zrobiły przede wszystkim dodatki - kolczyki z logo francuskiego domu mody, które pochodzą z kolekcji vintage i są warte fortunę (równowartość około 7 000 złotych) oraz torebka. Izabela Janachowska postawiła na biały total look, nie tylko dlatego, że jest ekspertką w dziedzinie ślubów, ale ze względu na obowiązujące trendy. Wiosną 2020 to śnieżnobiałe stylizacje i te w odcieniu kości słoniowej będą królować na ulicach. Projektanci przekonują, że w nowym sezonie będziemy nosić biel nie tylko od święta. Po najczystszy z kolorów sięgają tym razem prawie wszystkie najważniejsze marki, w tym Alexander McQueen, Valentino, Louis Vuitton i Erdem. Zachwycające sukienki z wybielonych materiałów wiosną i latem 2020 będziemy łączyć z dodatakmi w tych samych barwach. Inspiracją do modnych stylizacji, nie tylko dla przyszłej panny młodej, może być dzisiejszy look Izabeli Janachowskiej.  

Izabela Janchowska
Fot. East News

Izabela Janchowska
Fot. East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.