Izabela Janchowska
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Izabela Janachowska na ramówce TVN zachwyciła dodatkami od Chanel!

Postawiła na biały total look

Paulina Filipowicz 25 lutego 2020 15:30
Izabela Janchowska
Fot. East News

Izabela Janachowska jest podziwiana przez Polki za swój elegancki styl i nietuzinkową urodę. Gwiazda będąca niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie ślubów, od początków swojej medialnej kariery wzbudza sympatię i inspiruje modnymi stylizacjami. Izabela dziś pojawiła się na ramówce stacji TVN i ponownie udowodniła, że uważnie śledzi trendy. Tym razem postawiła na biały total look, a największą uwagę przyciągnęła dodatkami od Chanel!

Izabela Janachowska na ramówce TVN w białej kreacji

Izabela Janachowska zachwyciła białą stylizacją, a jej długą, tiulową spódnicę z powodzeniem mogłaby założyć każda panna młoda. Biały total look składał się także z białego sweterka z długim rękawem od Chanel. Wrażenie zrobiły przede wszystkim dodatki - kolczyki z logo francuskiego domu mody, które pochodzą z kolekcji vintage i są warte fortunę (równowartość około 7 000 złotych) oraz torebka. Izabela Janachowska postawiła na biały total look, nie tylko dlatego, że jest ekspertką w dziedzinie ślubów, ale ze względu na obowiązujące trendy. Wiosną 2020 to śnieżnobiałe stylizacje i te w odcieniu kości słoniowej będą królować na ulicach. Projektanci przekonują, że w nowym sezonie będziemy nosić biel nie tylko od święta. Po najczystszy z kolorów sięgają tym razem prawie wszystkie najważniejsze marki, w tym Alexander McQueen, Valentino, Louis Vuitton i Erdem. Zachwycające sukienki z wybielonych materiałów wiosną i latem 2020 będziemy łączyć z dodatakmi w tych samych barwach. Inspiracją do modnych stylizacji, nie tylko dla przyszłej panny młodej, może być dzisiejszy look Izabeli Janachowskiej.  

Izabela Janchowska
Fot. East News

Izabela Janchowska
Fot. East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.