Iwona Pavlović
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Iwona Pavlović pokazała zdjęcie z przeszłości. Wygląda zjawiskowo!

Zobacz, jak jurorka „Tańca z gwiazdami” prezentowała się na parkiecie

Redakcja VIVA! 25 lutego 2020 15:30
Iwona Pavlović
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Iwona Pavlović jest tanecznym guru. Zawdzięcza to sprawowaniem wieloletniej funkcji jurorki w programie Taniec z gwiazdami oraz ogromnej wiedzy w tej dziedzinie. Na swoim profilu instagramowym przypomina jednak, że zanim stała się surowym krytykiem gwiazd, swoje na parkiecie spędziła. Opublikowała zdjęcie sprzed lat, na którym wygląda przepięknie. W takiej kreacji jeszcze jej nie widzieliście! 

Iwona Pavlović na fotografii z przeszłości

- Kto z państwa świętował ostatki? Odrobina tanecznych wspomnień ode mnie - napisała pod zdjęciem z młodości. Fotografia przedstawia Pavlović podczas konkursu tanecznego. Prezentowała się wtedy zjawiskowo! Miała na sobie odważny strój, który podkreślił jej piękną figurę. Jak widać, Pavlović zachowuje klasę i najwyższy poziom aparycji zarówno za jurorską ladą, jak i na parkiecie. Zdjęcie oczywiście obiegło internet, a zachwyceni fani nie szczędzili pochwał w komentarzach. 

Iwona Pavlović jest wielokrotną mistrzynią Polski w tańcu towarzyskim. Po 1994 roku, kiedy zakończyła karierę turniejową, została sędzią międzynarodowym. Ocenia oraz trenuje najlepszych tancerzy, zarówno na świecie, jak i w Polsce. Pod jej okiem uczył się m.in. Agustin Egurrola. Od 2005 roku jest jurorką programu telewizyjnego Taniec z gwiazdami.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.