Iwona Pavlović
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Iwona Pavlović pokazała zdjęcie z przeszłości. Wygląda zjawiskowo!

Zobacz, jak jurorka „Tańca z gwiazdami” prezentowała się na parkiecie

Redakcja VIVA! 25 lutego 2020 15:30
Iwona Pavlović
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Iwona Pavlović jest tanecznym guru. Zawdzięcza to sprawowaniem wieloletniej funkcji jurorki w programie Taniec z gwiazdami oraz ogromnej wiedzy w tej dziedzinie. Na swoim profilu instagramowym przypomina jednak, że zanim stała się surowym krytykiem gwiazd, swoje na parkiecie spędziła. Opublikowała zdjęcie sprzed lat, na którym wygląda przepięknie. W takiej kreacji jeszcze jej nie widzieliście! 

Iwona Pavlović na fotografii z przeszłości

- Kto z państwa świętował ostatki? Odrobina tanecznych wspomnień ode mnie - napisała pod zdjęciem z młodości. Fotografia przedstawia Pavlović podczas konkursu tanecznego. Prezentowała się wtedy zjawiskowo! Miała na sobie odważny strój, który podkreślił jej piękną figurę. Jak widać, Pavlović zachowuje klasę i najwyższy poziom aparycji zarówno za jurorską ladą, jak i na parkiecie. Zdjęcie oczywiście obiegło internet, a zachwyceni fani nie szczędzili pochwał w komentarzach. 

Iwona Pavlović jest wielokrotną mistrzynią Polski w tańcu towarzyskim. Po 1994 roku, kiedy zakończyła karierę turniejową, została sędzią międzynarodowym. Ocenia oraz trenuje najlepszych tancerzy, zarówno na świecie, jak i w Polsce. Pod jej okiem uczył się m.in. Agustin Egurrola. Od 2005 roku jest jurorką programu telewizyjnego Taniec z gwiazdami.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.