Jimmy Choo diamentowe sneakersy
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Marka Jimmy Choo wypuściła na rynek... diamentowe sneakersy!

Warte swojej ceny?

Marcin Brzeziński 26 listopada 2018 17:00
Jimmy Choo diamentowe sneakersy
Fot. Materiały prasowe

Luksusowa marka akcesoryjna Jimmy Choo wypuściła na rynek wyjątkową kolekcję sneakersów. Butów sportowych z tej linii z pewnością nie można przeoczyć, gdyż ozdabiają je setki kryształów Swarovskiego, a ich przezroczysta podeszwa przypomina strukturą diament. Najbardziej spektakularny model z tej diamentowej serii kosztuje prawie cztery tysiące dolarów czyli... ponad 15 tysięcy złotych.

Marka Jimmy Choo wierna glamourowi

Te lśniące buty wydają się idealną propozycją na jakiegoś luksusowego Sylwestra. Ale Kendall Jenner i Hailey Baldwin nie czekały na tę okazję i już teraz zadają szyku w sneakersach Jimmy Choo. Warto przy tej okazji zauważyć, że diamentowa kolekcja jest dokładnie odwrotnością tego, co widzieliśmy na ostatnich pokazach, gdzie na wybiegach wciąż królowały tak zwane "brzydkie buty". Marka Jimmy Choo pozostaje jednak wierna sobie i wyżej ceni przepych oraz glamour niż sezonowe trendy. Czy można ją za to winić?

Diamentowe sneakersy Jimmy Choo  za ponad 15 tysięcy złotych.

Jimmy Choo diamentowe sneakersy
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?