Jimmy Choo diamentowe sneakersy
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Marka Jimmy Choo wypuściła na rynek... diamentowe sneakersy!

Warte swojej ceny?

Marcin Brzeziński 26 listopada 2018 17:00
Jimmy Choo diamentowe sneakersy
Fot. Materiały prasowe

Luksusowa marka akcesoryjna Jimmy Choo wypuściła na rynek wyjątkową kolekcję sneakersów. Butów sportowych z tej linii z pewnością nie można przeoczyć, gdyż ozdabiają je setki kryształów Swarovskiego, a ich przezroczysta podeszwa przypomina strukturą diament. Najbardziej spektakularny model z tej diamentowej serii kosztuje prawie cztery tysiące dolarów czyli... ponad 15 tysięcy złotych.

Marka Jimmy Choo wierna glamourowi

Te lśniące buty wydają się idealną propozycją na jakiegoś luksusowego Sylwestra. Ale Kendall Jenner i Hailey Baldwin nie czekały na tę okazję i już teraz zadają szyku w sneakersach Jimmy Choo. Warto przy tej okazji zauważyć, że diamentowa kolekcja jest dokładnie odwrotnością tego, co widzieliśmy na ostatnich pokazach, gdzie na wybiegach wciąż królowały tak zwane "brzydkie buty". Marka Jimmy Choo pozostaje jednak wierna sobie i wyżej ceni przepych oraz glamour niż sezonowe trendy. Czy można ją za to winić?

Diamentowe sneakersy Jimmy Choo  za ponad 15 tysięcy złotych.

Jimmy Choo diamentowe sneakersy
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.