Jak uzyskać taki look?

Sabina Zięba 15 maja 2018 17:30

Winnie Harlow jest 23-letnią modelką, o której zrobiło się głośno w 2014 roku, kiedy to znalazła się w gronie czternastu finalistów amerykańskiej edycji Top Model. Już gdy była dzieckiem zdiagnozowano u niej przewlekłą chorobę skóry, bielactwo. To własnie przez nią była dręczona przez rówieśników, którzy nazywali ją „krową” i „zebrą”. Przykre doświadczenia sprawiły, że wielokrotnie zmieniała szkoły, a nawet rozważała popełnienie samobójstwa.

Na szczęście teraz choroba Winnie nie przeszkadza, a nawet... jest jej atutem! Obecnie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i rozchwytywanych modelek na świecie. W ostatnich dniach gości na festiwalu filmowym w Cannes i zachwyca zgromadzonych!

14 maja na premierze filmu „BlacKkKlansman” skradła szczególną uwagę fotoreporterów, dzięki swojej inspirującej stylizacji. Pokazała się w sukni Ralph & Russo w odcieniu mocnej zieleni, która w piękny sposób kontrastowała z jej skórą. Odważne wycięcie odsłoniło jej długą nogę dotkniętą chorobą. Dla równowagi zdecydowała się na lekki makijaż - postawiła jedynie na grafitową kreskę i doczepione rzęsy, natomiast na dolnej powiece zwracał uwagę żywy kolor pasujący do kreacji. Policzki zostały muśnięte rozświetlaczem, dzięki czemu skóra wyglądała promiennie i świeżo. Podoba Wam się w takim wydaniu?  

1/5
Copyright @Instagram
1/5

Modelka pozująca w hotelu po premierze.

2/5
Copyright @East News
2/5

Winnie Harlow dopasowała swój makijaż kolorystycznie do kreacji.

3/5
Copyright @Instagram
3/5

Dzięki rozświetlaczowi skóra wyglądała świeżo i promiennie.

4/5
Copyright @Instagram
4/5

Rysunek ilustratora Shamekha Bluwi'ego wykonany po premierze.

5/5
Copyright @East News
5/5

Winnie Harlow na czerwonym dywanie w Cannes.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.