Jak uzyskać taki look?

Sabina Zięba 15 maja 2018 17:30

Winnie Harlow jest 23-letnią modelką, o której zrobiło się głośno w 2014 roku, kiedy to znalazła się w gronie czternastu finalistów amerykańskiej edycji Top Model. Już gdy była dzieckiem zdiagnozowano u niej przewlekłą chorobę skóry, bielactwo. To własnie przez nią była dręczona przez rówieśników, którzy nazywali ją „krową” i „zebrą”. Przykre doświadczenia sprawiły, że wielokrotnie zmieniała szkoły, a nawet rozważała popełnienie samobójstwa.

Na szczęście teraz choroba Winnie nie przeszkadza, a nawet... jest jej atutem! Obecnie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i rozchwytywanych modelek na świecie. W ostatnich dniach gości na festiwalu filmowym w Cannes i zachwyca zgromadzonych!

14 maja na premierze filmu „BlacKkKlansman” skradła szczególną uwagę fotoreporterów, dzięki swojej inspirującej stylizacji. Pokazała się w sukni Ralph & Russo w odcieniu mocnej zieleni, która w piękny sposób kontrastowała z jej skórą. Odważne wycięcie odsłoniło jej długą nogę dotkniętą chorobą. Dla równowagi zdecydowała się na lekki makijaż - postawiła jedynie na grafitową kreskę i doczepione rzęsy, natomiast na dolnej powiece zwracał uwagę żywy kolor pasujący do kreacji. Policzki zostały muśnięte rozświetlaczem, dzięki czemu skóra wyglądała promiennie i świeżo. Podoba Wam się w takim wydaniu?  

1/5
Copyright @Instagram
1/5

Modelka pozująca w hotelu po premierze.

2/5
Copyright @East News
2/5

Winnie Harlow dopasowała swój makijaż kolorystycznie do kreacji.

3/5
Copyright @Instagram
3/5

Dzięki rozświetlaczowi skóra wyglądała świeżo i promiennie.

4/5
Copyright @Instagram
4/5

Rysunek ilustratora Shamekha Bluwi'ego wykonany po premierze.

5/5
Copyright @East News
5/5

Winnie Harlow na czerwonym dywanie w Cannes.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.