Zobaczcie, jak prezentowała się w przeszłości!

Sabina Zięba 23 kwietnia 2018 15:50

Media właśnie obiegła wiadomość, iż księżna Kate szczęśliwie urodziła trzecie dziecko! Kolejny królewski potomek przyszedł na świat 23 kwietnia o 11 godzinie czasu brytyjskiego. Wokół szpitala koczują fani brytyjskiej rodziny ubrani w Union Jacka. Wszyscy z wielkim zniecierpliwieniem czekają na pierwsze zdjęcia sprzed budynku. My tymczasem postanowiliśmy przypomnieć stylizacje, w których księżna pokazała się po poprzednich porodach.

Okazuje się, że obie z nich pochodzą z atelier Jenny Packham. Ta znana angielska projektantka stworzyła swoją pierwszą linię ubrań już w wieku zaledwie 23 lat! Najpierw studiowała modę na Sothampton Solent University, następnie podjęła naukę na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni artystycznej na świecie - St Martin's School of Art (obecnie Central Saint Martins College of Arts and Design). Obie uczelnie zakończyła z wyróżnieniem jako najlepsza studentka. Dzisiaj jest jedną z ulubionych projektantek księżnej Kate. Ubierała również Angelinę Jolie, Kate Winslet, Ditę von Teese, Jennifer Lopez czy Cameron Diaz. Choć zabroniono jej udzielać jakichkolwiek informacji o swojej najpopularniejszej na Wyspach klientce, wiadomo, że zaprojektowała dla niej co najmniej 8 ciążowych kreacji. 

Myślicie, że tym razem Kate również zdecyduje się na sukienkę jej autorstwa?  

1/3
Copyright @East News
1/3

W 2013 roku Kate wyglądała promiennie w niebieskiej sukience w groszki i białych szpilkach. Stylizacja była hołdem dla księżnej Diany, która po pierwszym porodzie również postawiła na grochy.

2/3
Copyright @East News
2/3

W 2015 roku, gdy Kate pokazała światu księżniczkę Charlotte, założyła prostą sukienkę w żółte kwiatki i kremowe szpilki. 

3/3
Copyright @East News
3/3

W której z kreacji księżna Kate wyglądała lepiej?

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.