Kim jest Karolina Płocka Top Model 2020
Fot. Instagram/Karolina Płocka
Top Model 2020

Top Model 2020. Największa metamorfoza programu Top Model - Karolina Płocka

Kim jest piękna blondynka?

Redakcja VIVA! 16 października 2020 10:01
Kim jest Karolina Płocka Top Model 2020
Fot. Instagram/Karolina Płocka

9. edycja programu Top Model trwa, 14 października z programu odpadła kolejna uczestniczka, tym razem z programem pożegnała się Gracja Kalibabka, która od jakiegoś czas wyraźnie nie radziła sobie z zadaniami i nie była akceptowana w domu modelek. Faworytów i faworytek programu jest kilka min. Patrycja Sobolewska czy Weronika Kaniewska, czy Ernest Morawski. Uwagę przykuwa również Karolina Kuczyńska, czy Mikołaj Śmieszek. Jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz podczas programu Top Model 2020, przeszła zdecydowanie Karolina Płocka, która za sprawą stylistów stała się piękną, eteryczną blondynką, z włosami do ramion. Kim jest Karolina Płocka i czy ma szansę wygrać 9. edycję programu Top Model?

Kim jest Karolina Płocka z Top Model 2020?

Karolinę Płocką można było obejrzeć już w pierwszym odcinku 9. edycji Top Model. Przepiękna 18-latka przyjechała na casting z Wrocławia i od razu zachwyciła jurorów. Marcin Tyszka zaproponował jej wykonanie próbnych zdjęć, aby sprawdzić jej umiejętności pracy przed obiektywem. Karolina Płocka wypadła na zdjęciach próbnych zjawiskowo i ujęła jury. Co do samego charakteru Karoliny są różne opinie, internauci komentują, że podczas programu sugerowała że jest nieakceptowana przez otoczenie, a tak naprawdę jej media społecznościowe pokazują, że jest duszą towarzystwa. Jej profil na Instagramie obserwuje około 74 tys. użytkowników.

Czy Karolina Płocka z Top Model ma chłopaka?

Trudno stwierdzić do końca, ale sugerując się zdjęciami na instagramie można stwierdzić, że jej serce jest zajęte. Co piszą na jej temat internauci?

Pani Karolino cudne włosy. Mogę poprosić o kontakt do osoby, które je wykonała? Z góry dziękuję i trzymam kciuki! :)

Gratuluje sukcesu i w ogóle ale chociaż nie kłam że byłaś dręczona bo są osoby które potwierdzą że to jest gówno prawda xd
Jak na przykład osoba która ledwo psychicznie przeszła przez gimnazjum przez twoje psiapsiółki :)

Najpiękniejsza Kobieta ❤️🙈🔥🔥

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.