Mikołaj-Śmieszek-Top-Model-2020a
Fot. Instagram/smieszekmikollaj
Top Model 2020

Top Model 2020. Kim jest przystojny blondyn Mikołaj Śmieszek, z programu Top Model 2020?

Branża mody wróży mu wielką karierę!

Redakcja VIVA! 17 października 2020 11:31
Mikołaj-Śmieszek-Top-Model-2020a
Fot. Instagram/smieszekmikollaj

19-letni Mikołaj Śmieszek pochodzi z Rabki Zdrój i od kilku miesięcy mieszka w Warszawie. Jest jednym z uczestników 9. edycji programu Top Model i trzeba przyznać, że radzi sobie doskonale. Oryginalna uroda, luźny sposób bycia i poczucie humoru, powoduje że zadania wykonuje z lekkością i naprawdę świetnie prezentuje się zarówno na zdjęciach, jak i wybiegu. Jego największym obecnie rywalem jest Ernest Morawski, w programie pozostali jeszcze Łukasz Bogusławski, Dominic D’Angelica oraz Mariusz Jakubowski.  Jak radzi sobie w programie Top Model Mikołaj Śmieszek?

Ile wzrostu ma Mikołaj Śmieszek, czy ma dziewczynę?

Mikołaj Śmieszek jest bardzo popularny w social mediach, na jego profilu na Instagramie (smieszekmikollaj), obserwuje go ponad 54 tys. użytkowników. Mikołaj interesował się piłką nożną, ale obecnie porzucił ją dla modelingu. To właśnie dzięki piłce nożnej i treningom ma takie wysportowane ciało. Jego wymiary to: 187 cm wzrostu, 98 / 80 / 97 cm. Mikołaj jest bardzo otwarty i towarzyski, ale obecnie nie ma dziewczyny. Jest niezwykle otwarty na eksperymenty w wyglądem, dlatego zupełnie nie obawiał się metamorfozy, którą styliści zaproponowali mu w programie. Uczestnicy programu bardzo go lubią, Mikołaj wspiera ich i podtrzymuje na duchu. Sam mówi jednak, że nie lubi przegrywać i na pewno będzie walczył do końca. Co na jego temat mówią internauci?

Jest najlepszy! To tylko program wycinki sklejki... Ale jak tylko pojawiasz się w ekranie widać ta prawdę że jesteś prawdziwy że jesteś sobą nie udajesz nikogo innego!! To jest piękne i prawdziwe trzymam za ciebie kciuki! 😁💪🔥

Bardzo dobre zdjęcie, jedno z lepszych spośród wszystkich uczestników, pozdrawiam!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Treningi na siłe? 🧐 2 razy w tygodniu basen 2 razy sauna, czasem biegam🥱

Post udostępniony przez Mikołaj Śmieszek (@smieszekmikollaj)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wielka dupa wiesz o co chodzi🍑

Post udostępniony przez Mikołaj Śmieszek (@smieszekmikollaj)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Skiety Klapki Prosty chłopak z Rabki 🧦

Post udostępniony przez Mikołaj Śmieszek (@smieszekmikollaj)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.