Karolina-Kuczynska-Top-Model-kim-jest
Fot. Instagram/KarolinaKuczynska
Top Model 2020

Top Model 2020. 26-letnia Karolina Kuczyńska, czy jest faworytką programu?

Kim jest na co dzień Karolina Kuczyńska?

Redakcja VIVA! 15 października 2020 19:31
Karolina-Kuczynska-Top-Model-kim-jest
Fot. Instagram/KarolinaKuczynska

Karolina Kuczyńska to jedna z piękniejszych uczestniczek 9. edycji programu Top Model. Ma 26 lat i mierzy 175 cm wzrostu, tym samą jest jedną z niższych uczestniczek programu. Od samego początku wyróżniała się na tle konkurencji, również dlatego, że prywatnie na co dzień jest już mamą. Karolina Kuczyńska mieszkała sześć lat w Norwegii ze swoim partnerem i dzieckiem, ale wróciła na stałe do Polski i obecnie mieszka w swoim rodzinnym mieście Łomża. W Oslo prowadziła restaurację sushi. Do zgłoszenia do "Top Model" namówiła ją koleżanka.  Jej życiowe motto to: "To succeed the first thing you have to do is fall in love with hard work".

Jak jest Karolina Kuczyńska z Top Model? Jakie ma wymiary i czy prowadzi Instagram?

Karolina Kuczyńska jest pewna siebie i towarzyska, ale jednocześnie bardzo zmotywowana do walki w programie. Tym bardziej, że konkurencja jest duża. Jej wymiary to 84 / 69 / 93 cm, Karolina prowadzi profil na Instagramie, na którym obserwuje ją ponad 24 tys. użytkowników. Początki w programie były dla niej trudne, najtrudniejsza była sesja zdjęciowa, w której musiała wystąpić nago. Dziewczyna bała się konfrontacji i nie do końca doceniała swoje ciało, z czasem jej pewność siebie jednak wyraźnie wzrosła. Wcześniej opowiadała, że nie wróciła jeszcze do formy sprzed ciąży, w której przytyła około 20 kg. Ale mimo to udowodniła, że zasługuje na miejsce w legendarnym domu modelek i modeli. Jurorzy zgodnie przyznali, że jest piękna i ma szansę na karierę w modelingu. W programie miała wyraźny konflikt z Gracją Kalibabką, która wczoraj 14 października odpadła w programu Top Model 2020.

Co na temat Karoliny Kuczyńskiej piszą fani na Instagramie?

Oczywiście opinie na temat uczestnictwa Karoliny Kalinowskiej w 9. edycji Top Model są podzielone. Zobaczcie komentarze.

Przepraszam za szczerość, ale... Nie pasujesz do tego programu. Wszyscy pozostali są "jacyś", Ty jesteś przeciętną osobą z sąsiedztwa.. Najbardziej jednak denerwuje mnie sposób, w jaki się wysławiasz... Pokazałaś też, że charakter też masz nieciekawy. Mam nadzieję, że nie będziesz długo zajmować innym miejsca. Sorry.

Jestes moja ulubiona mamuska z moca w oku ♥️♥️♥️✨ swietna babka 🌟🌟🌟🌟

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„It’s Friday then, then Saturday Sunday” milego weekendu robaczki ❤️💋

Post udostępniony przez Karolina Kuczynska (@karokucz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Będę szczera ze październikowa pogoda mnie rozłożyła... miesiąc ledwo się zaczął a ja nie mogę podnieść się z łóżka 😬 Najlepiej byłoby gdybym spała cały dzień a w przerwach jadła i oglądała netflixa 😬🤦🏽‍♀️ Total gnicie level hard 🐷😂 Mój mood powraca jak zerkam na te zdjęcia. Wspólna okładka z moja druga rodziną 😍 Te wspomnienia doładowują mnie zastrzykiem pozytywnej energii, wywołuja uśmiech i nakręcają mnie do działania 💪🏼 Udanego weekendu moi drodzy 🔥🤩 Tupcie nóżką do rana i pijcie szampana 🍾🍾 @glamourpoland @topmodelpolskatvn @zwierzchowski_ @guess @modivo ————————————————————————-#topmodelpolska #model #modeling #fashion #topmodel #family #love #warsaw #beauty

Post udostępniony przez Karolina Kuczynska (@karokucz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A tym czasem ...ja na kwarantannie 😂 #tbt❤️

Post udostępniony przez Karolina Kuczynska (@karokucz)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.