Która z nich wyglądała najlepiej?

Sabina Zięba 14 czerwca 2018 16:30

Polska premiera „Ocean's 8”, który jest żeńską odpowiedzią na poprzednie wersje m. in. z Bradem Pittem i Georgiem Clooneyem, zbliża się wielkimi krokami! Już od 22 czerwca będziemy mogli obejrzeć film w polskich kinach, natomiast w Stanach Zjednoczonych bije on już rekordy popularności. 

Tymczasem w środę 13 czerwca uroczysta premiera tej komedii kryminalnej odbyła się w Londynie. Choć zabrakło odtwórczyń wszystkich głównych ról, część z nich pojawiła się na czerwonym dywanie. Do zdjęć pozowała Rihanna w złocistej kreacji Poiret, która uwydatniła jej kobiece kształty, Sandra Bullock w błyszczącej sukni z atelier Zuhair Murad, Helena Bonham Carter w Vivienne Westwood oraz Cate Blanchett, która jako jedyna postawiła tego wieczoru na zestaw składający się ze spodni i efektownej góry Louis Vuitton.

Zobaczcie te kreacje w naszej galerii! Która przypadła Wam najbardziej do gustu?  

1/6
Copyright @East News
1/6

Sandra Bullock w kreacji Zuhair Murad.

2/6
Copyright @East News
2/6

Rihanna w kreacji Poiret.

3/6
Copyright @East News
3/6

Helena Bonham Carter w kreacji Vivienne Westwood.

4/6
Copyright @East News
4/6

Sarah Paulson w kreacji Valentino.

5/6
Copyright @East News
5/6

Cate Blanchett w projekcie Louis Vuitton.

6/6
Copyright @East News
6/6

Modelka Clara Paget w kwiatowej kreacji.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…