ZE ŚWIATA MODY

Cena tej stylizacji Jennifer Lopez przyprawia o zawrót głowy!

Czy wydałybyście na nią ponad... 100 tysięcy dolarów?

Sabina Zięba 22 marca 2019 15:15
Fot. East News

Jennifer Lopez od lat znana jest ze swojego niebywałego gustu. Gwiazda w świetny sposób łączy styl sportowy z elegancją i choć stawia na wygodę, lubi także podkreślić swoją kobiecą sylwetkę. Zarówno jej wieczorowe outfity, jak i te dzienne, robią ogromne wrażenie. Artystka nawet podczas zwykłego wyjścia na zakupy potrafi zadziwić swoim modowym wyborem. Tak jak kilka dni temu, gdy miała na sobie look warty ponad... 100 tysięcy dolarów!

Jennifer Lopez w stylizacji za ponad 100 tysięcy dolarów

Wydawałoby się, że zwykłe wyjście do centrum handlowego nie wymaga specjalnego outfitu. Innego zdania jest Jennifer Lopez, która w środę 20 marca wybrała się z 11-letnią córką Emmą na zakupy do H&M. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wokalistka nie była skąpa, jeżeli chodzi o jej własny strój.

Główną uwagę zwracał dodatek, czyli torebka Birkin ze skóry krokodyla, wyceniona na ponad 100 tysięcy dolarów. Aktorka dobrała ją do szaro-błękitnego wełnianego płaszcza Vince o wartości 695 dolarów, jasnoniebieskie jeansy, kremowy sweter, białe tenisówki od Alexandra McQueena za 490$, futrzany szalik oraz okulary przeciwsłoneczne z własnej kolekcji kapsułowej dla marki Quay za 60$. Można łatwo przeliczyć, że całość kosztowała ją blisko... 400 tysięcy złotych!

Swoje charakterystyczne długie włosy upięła natomiast w luźny kok, który dodał całej stylizacji młodzieżowego charakteru. Strzał w 10!

Chciałybyście się ubrać w stylu Jennifer?  

Jennifer Lopez w drodze do H&M z córką Emmą

Fot. East News

Fot. East News

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.