Gosia Baczyńska, VIVA! 21/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Ze świata mody

Gosia Baczyńska pokazała zdjęcia z przymiarek sukni z Olgą Tokarczuk!

Tak powstawała stylizacja Noblistki!

Redakcja VIVA! 10 grudnia 2019 23:20
Gosia Baczyńska, VIVA! 21/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

We wtorek, 10 grudnia 2019 Sztokholmie zakończyła się ceremonia wręczenia laureatom Nagrody Nobla. Laureatka literackiej Nagrody Nobla Olga Tokarczuk odebrała złoty medal z rąk króla Szwecji Karola XVI Gustawa. Wszyscy zapamiętamy tę wyjątkową chwilę... Trzeba przyznać że Pani Olga w kreacji polskiej projektantki - Gosi Baczyńskiej wyglądała naprawdę zjawiskowo. Suknia była wyjątkowo skromna, ale jednocześnie bardzo stylowa i elegancka. Olga Tokarczuk postawiła na minimalizm pod każdym względem. Komentarze pod postami polskiej Noblistki są naprawdę wyjątkowo pozytywne. Wybór kreacji był doskonały.

Olga Tokarczuk
Fot. Rex Features/East News

Gosia Baczyńska pokazała zdjęcia z przymiarek sukni z Olgą Tokarczuk

Widać, że Panie świetnie bawiły się przy tworzeniu tej stylizacji. Gosia Baczyńska to jedna z najbardziej uznanych polskich projektantek, która słynie z wyjątkowego wyczucia i intuicji. Doskonale komunikuje się ze swoimi klientkami, z którymi zazwyczaj również się przyjaźni. Jak było w tym przypadku? Koniecznie zobaczcie zdjęcia z przymiarek sukni. Olga Tokarczuk bardzo dobrze wybrała.

Bardzo pięknie Pani Gosiu!Idealnie pasuje Noblistce!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Droga Olgo, Jutro wielki dzień! Jutro z rąk Króla Karola XVI Gustawa otrzymasz jedną z najbardziej prestiżowych nagród na świecie, Nobel Prize! @nobelprize_org Najszczersze gratulacje, Największa duma! Dziękuję, że obdarzyłaś mnie zaufaniem i że mogę być z Tobą w tym ważnym dla naszej kultury momencie. Dziękuję za mądre słowa zawarte we wczorajszej mowie Noblowskie, które sądzę, każdemu z nas pozwoliły choć troszkę uporządkować myślenie o czasie, w którym żyjemy, uporządkować i nazwać to nienazwane, a co każdemu z nas doskwiera. #gosiabaczynska #olgatokarczuk #nobelprize #nobelpeaceprize #nobel #nobeldress #highfashion #ootd

Post udostępniony przez GOSIA BACZYŃSKA (@gosiabaczynska_official)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.