Gosia Baczyńska, VIVA! 21/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Ze świata mody

Gosia Baczyńska pokazała zdjęcia z przymiarek sukni z Olgą Tokarczuk!

Tak powstawała stylizacja Noblistki!

Redakcja VIVA! 10 grudnia 2019 23:20
Gosia Baczyńska, VIVA! 21/2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

We wtorek, 10 grudnia 2019 Sztokholmie zakończyła się ceremonia wręczenia laureatom Nagrody Nobla. Laureatka literackiej Nagrody Nobla Olga Tokarczuk odebrała złoty medal z rąk króla Szwecji Karola XVI Gustawa. Wszyscy zapamiętamy tę wyjątkową chwilę... Trzeba przyznać że Pani Olga w kreacji polskiej projektantki - Gosi Baczyńskiej wyglądała naprawdę zjawiskowo. Suknia była wyjątkowo skromna, ale jednocześnie bardzo stylowa i elegancka. Olga Tokarczuk postawiła na minimalizm pod każdym względem. Komentarze pod postami polskiej Noblistki są naprawdę wyjątkowo pozytywne. Wybór kreacji był doskonały.

Olga Tokarczuk
Fot. Rex Features/East News

Gosia Baczyńska pokazała zdjęcia z przymiarek sukni z Olgą Tokarczuk

Widać, że Panie świetnie bawiły się przy tworzeniu tej stylizacji. Gosia Baczyńska to jedna z najbardziej uznanych polskich projektantek, która słynie z wyjątkowego wyczucia i intuicji. Doskonale komunikuje się ze swoimi klientkami, z którymi zazwyczaj również się przyjaźni. Jak było w tym przypadku? Koniecznie zobaczcie zdjęcia z przymiarek sukni. Olga Tokarczuk bardzo dobrze wybrała.

Bardzo pięknie Pani Gosiu!Idealnie pasuje Noblistce!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Droga Olgo, Jutro wielki dzień! Jutro z rąk Króla Karola XVI Gustawa otrzymasz jedną z najbardziej prestiżowych nagród na świecie, Nobel Prize! @nobelprize_org Najszczersze gratulacje, Największa duma! Dziękuję, że obdarzyłaś mnie zaufaniem i że mogę być z Tobą w tym ważnym dla naszej kultury momencie. Dziękuję za mądre słowa zawarte we wczorajszej mowie Noblowskie, które sądzę, każdemu z nas pozwoliły choć troszkę uporządkować myślenie o czasie, w którym żyjemy, uporządkować i nazwać to nienazwane, a co każdemu z nas doskwiera. #gosiabaczynska #olgatokarczuk #nobelprize #nobelpeaceprize #nobel #nobeldress #highfashion #ootd

Post udostępniony przez GOSIA BACZYŃSKA (@gosiabaczynska_official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.