NataliePortman2019
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Natalie Portman szokuje! Takiego dekoltu jeszcze nie miała!

Czy 38-letnia aktorka nie przesadziła?

Redakcja VIVA! 28 września 2019 11:04
NataliePortman2019
Fot. East News

Natalie Portman pojawiła się na premierze filmu "Lucy in the Sky" i swoją bardzo odważną kreacją zaskoczyła wszystkich zgromadzonych. Interesujący fason sukienki, odważny makijaż i nowa fryzura! Trzeba przyznać, że 38-letnia aktorka szokuje coraz bardziej przemyślanymi stylizacjami.

Kiedy i gdzie odbyła się premiera filmu "Lucy in the Sky"?

W środowy wieczór, 25 września 2019 w Los Angeles odbyła się uroczysta premiera filmu "Lucy in the Sky". Główna rola w produkcji należy do Natalie Portman. Nic więc dziwnego, że gwiazda z dumą pojawiła się na czerwonym dywanie. Natalie Portman do tej pory pojawiała się na premierach i imprezach branżowych w stonowanych i minimalistycznych outfitach. Zdecydowanie preferowała look no make up i naturalność. Dlatego jej kreacje nie szokowały i nie wzbudzały kontrowersji. Czy tym razem miało być inaczej? Aktorka nie tylko zaskoczyła dekoltem, ale również długością sukienki. Na jej ustach pojawiła się soczysta czerwień, a włosy ułożone były kontrolowany nieład. Jak Wam się podoba nowe oblicze Natalie Portman?

Natalie Portman na premierze filmu
Fot. East News

Natalie Portman na premierze filmu
Fot. East News

Natalie Portman na premierze filmu
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.