NataliePortman2019
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Natalie Portman szokuje! Takiego dekoltu jeszcze nie miała!

Czy 38-letnia aktorka nie przesadziła?

Redakcja VIVA! 28 września 2019 11:04
NataliePortman2019
Fot. East News

Natalie Portman pojawiła się na premierze filmu "Lucy in the Sky" i swoją bardzo odważną kreacją zaskoczyła wszystkich zgromadzonych. Interesujący fason sukienki, odważny makijaż i nowa fryzura! Trzeba przyznać, że 38-letnia aktorka szokuje coraz bardziej przemyślanymi stylizacjami.

Kiedy i gdzie odbyła się premiera filmu "Lucy in the Sky"?

W środowy wieczór, 25 września 2019 w Los Angeles odbyła się uroczysta premiera filmu "Lucy in the Sky". Główna rola w produkcji należy do Natalie Portman. Nic więc dziwnego, że gwiazda z dumą pojawiła się na czerwonym dywanie. Natalie Portman do tej pory pojawiała się na premierach i imprezach branżowych w stonowanych i minimalistycznych outfitach. Zdecydowanie preferowała look no make up i naturalność. Dlatego jej kreacje nie szokowały i nie wzbudzały kontrowersji. Czy tym razem miało być inaczej? Aktorka nie tylko zaskoczyła dekoltem, ale również długością sukienki. Na jej ustach pojawiła się soczysta czerwień, a włosy ułożone były kontrolowany nieład. Jak Wam się podoba nowe oblicze Natalie Portman?

Natalie Portman na premierze filmu
Fot. East News

Natalie Portman na premierze filmu
Fot. East News

Natalie Portman na premierze filmu
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!