monika brodka
Fot. East News
O tym się mówi

Dawno niewidziana Monika Brodka na gali Bestsellery Empiku 2019!

Nowa fryzura i piękna stylizacja!

Redakcja VIVA! 4 lutego 2020 21:19
monika brodka
Fot. East News

Monika Brodka to jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia. Nie tylko od lat zachwyca twórczością, ale również przemyślanym wizerunkiem, za który w dużym stopniu odpowiedzialna jest jej wieloletnia przyjaciółka i projektantka Vasina. O Vasinie możecie przeczytać tutaj.

Monika Brodka ma 31 lat, urodziła się w Żywcu. Jest laureatką trzeciej edycji programu telewizyjnego Idol. W 2004 wydała swój debiutancki album studyjny, zatytułowany Album, który uzyskał status złotej płyty w Polsce, sprzedając się w nakładzie 35 tys. egzemplarzy. Po czterech latach postanowiła wydać kolejną płytę, która odniosła ogromny sukces. "Granda" - przyniosła powiew świeżości polskiej muzyce pop i pokazała Brodkę w zupełnie nowym świetle. Od tamtej pory stała się inspiracją dla wielu polskich artystek. Każda kolejna płyta artystki pokazuje jej wrażliwość i dojrzałość muzyczną.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👋🏼

Post udostępniony przez Brodka Official (@missbrodka)

Monika Brodka na gali bestsellery empiku 2019
Fot. East News

Monika Brodka bardzo rzadko pojawia się na czerwonym dywanie, skupia swoją zawodową aktywność na tworzeniu muzyki i koncertowaniu. Kiedy jednak pojawia się na branżowych imprezach, uwaga fotoreporterów skupiona jest właśnie na niej. Dlatego jej stylizacja podczas gali bestsellerów empiku 2019 wywołała sporo komentarzy. Monika Brodka miała na sobie czerwony garnitur oraz urocze cekinowe pantofle w zbliżonym odcieniu. Uwagę przykuwała również nowa fryzura Moniki Brodki. Gwiazda wróciła do swojego naturalnego koloru włosów i zdecydowała się na grzywkę. Swoją metamorfozę udokumentowała również na swoim profilu na instagramie. Zobaczcie stylizację Moniki Brodki, co sądzicie o takim looku? 

Monika Brodka na gali bestsellery empiku 2019
Fot. East News

Monika Brodka na gali bestsellery empiku 2019
Fot. East News

Monika Brodka na gali bestsellery empiku 2019
Fot. East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.