Brigitte Macron czy Melania Trump?

Sabina Zięba 12 lipca 2018 14:00

W środę 11 lipca w Brukseli rozpoczął się szczyt NATO, na który przybyli przywódcy największych państw świata, a także ich partnerzy. W czasie, gdy politycy dywagują nad sprawami największej wagi, ich drugie połówki zapoznają się z miejscową kulturą, dyskutują i udzielają wywiadów. Jednak to dwie z nich cieszą się szczególnym zainteresowaniem mediów...

Zarówno Brigitte Macron, jak i Melania Trump znane są ze swojego zamiłowania do mody. Pierwsza z nich ostatnio delikatnie zmieniła swój styl. Już rzadko można ją zobaczyć w dopasowanych sukienkach i spódnicach o długości nad kolano, które eksponowały jej szczupłe nogi. Teraz pierwsza dama Francji najczęściej decyduje się na spodnie, do których dobiera marynarki i żakiety w mocniejszych, wyróżniających się kolorach. W tym przypadku postawiła na kobiecy, dwukolorowy garnitur swojej ulubionej marki, czyli Louis Vuitton. 

Z kolei Melania Trump stylizacjami często podkreśla swoją kobiecą figurę. Tym razem uwydatniła swoje proporcjonalne kształty w kreacji Elie Saab o długości do połowy łydki. Siateczka, z której wykonana jest sukienka subtelnie odsłoniła piękne nogi pierwszej damy USA, które dodatkowo optycznie wydłużyły szpilki w kolorze nude od Christiana Louboutina. Całość wyglądała zwiewnie i dziewczęco.

Która ze stylizacji przypadła Wam bardziej do gustu?  

1/4
Copyright @East News
1/4

Brigitte Macron i Melania Trump na szczycie NATO w Brukseli.

2/4
Copyright @Getty Images
2/4

Donald Trump i Melania Trump

3/4
Copyright @Getty Images
3/4

Emmanuel Macron i Brigitte Macron

4/4
Copyright @East News
4/4

Która z nich wyglądała lepiej?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Przetakiewicz o tym, jak być szczęśliwą po 50.! A także trendy w modzie i urodzie na wiosnę i lato!