Marcelina Zawadzka, wiosenna ramówka TVP
Fot. East News
Stylizacje gwiazd

Marcelina Zawadzka zachwyciła stylizacją na prezentacji wiosennej ramówki TVP

Uwagę przykuwały zgrabne nogi prezenterki!

Redakcja VIVA! 27 lutego 2020 20:32
Marcelina Zawadzka, wiosenna ramówka TVP
Fot. East News

31 letnia Marcelina Zawadzka to jedna z najpiękniejszych prezenterek w polskim show biznesie. Gwiazda uchodzi również za jedną z lepiej ubranych polskich gwiazd. Nic dziwnego, była Miss Polonia oraz aktywna zawodowo modelka - Marcelina Zawadzka jest bardzo piękną kobietą i większość stylizacji prezentuje się na niej doskonale. Koniecznie sprawdźcie ostatni outfit Marceliny, który zrobił na nas ogromne wrażenie.

Jak wyglądała Marcelina Zawadzka podczas prezentacji wiosennej ramówki TVP?

Współprowadząca programu Pytanie na śniadanie zaprezentowała się w pięknej wiosennej mini sukience w modnym kolorze orange oraz beżowych zamszowych kozakach na szpilce, oczywiście długości za kolano. Takie połączenie będzie hitem sezonu wiosna-lato 2020. Uwagę przykuwały bardzo zgrabne nogi byłej Miss Polonia, oraz piękny dekolt. Marcelina Zawadzka podkreśliła wiosenny look wysokim kucykiem w stylu lat 60. i modnie wystylizowaną grzywką. Wyglądała promiennie, wiosennie i bardzo kobieco. Idealne połączenie trendów! Sukienka Marceliny Zawadzkiej pochodziła z niszowego polskiego brandu Supel Store. Bardzo oryginalny wybór! A Wam jak podoba się to zestawienie?

Gwiazdy na wiosennej ramówce TVP 2020
Fot. East News

Marcelina Zawadzka, ramówka TVP
Fot. East News

Marcelina Zawadzka, ramówka TVP
Fot. East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.