Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
o tym się MÓWI

Marcelina Zawadzka w bardzo kobiecej sesji! Pozuje tylko w bieliźnie!

Czy nie pokazała za dużo?

Redakcja VIVA! 16 października 2019 13:31
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Marcelina Zawadzka jest jest piękna, naturalna i pewna siebie. Doskonale sprawdza się w różnych rolach, pracuje w modelingu, świetnie odnalazła się również w roli prowadzącej Pytanie na śniadanie. Uważnie słucha rozmówców, jest błyskotliwa i elokwentna. Nic zatem dziwnego, że marki zabiegają o jej twarz i bardzo często zapraszają ją do sesji zdjęciowych, celebrytka nie może narzekać na brak propozycji reklamowych. Jest profesjonalistką, ale ma również mentalność dziewczyny z sąsiedztwa. Dzięki czemu ludzie postrzegają ją, jako pozytywną i pełną energii kobietę.

Nowy projekt Marceliny Zawadzkiej w 2019?

Marcelina Zawadzka pokazała na swoim profilu na Instagramie, namiastkę gorącej sesji zdjęciowej. Sceneria sesji jest bardzo minimalistyczna - to parapet. Gwiazda Telewizji Polskiej tradycyjnie została zasypana komplementami fanów. Nie jesteśmy tym zaskoczeni, na zdjęciach wygląda naprawdę seksownie i pięknie. Nie możemy się doczekać rezultatów sesji. Gwiazda podczas sesji prezentuje się jedynie w bieliźnie oraz wełnianym krótkim swetrze. Wygląda bardzo naturalnie, aż trudno oderwać od niej wzrok. A Wam jak się podobają te zdjęcia? 

Podoba Wam się ciało Marceliny Zawadzkiej? Na każdym zdjęciu wygląda jak milion dolarów!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak pewnie pamiętacie, w tym roku postanowiłam spełniać swoje festiwalowe marzenia 🙃☀️🌈🌸Zrobiłam sobie listę festiwali w Polsce i na świecie i wszędzie tam gdzie pozwala mi na to praca pakowałam się i w drogę. No i stało się. Przepadłam 😉 pojechałam na Burning Man i zdałam sobie sprawę, że nie jest to dla mnie tylko kolejna pozycja „z listy”. Już wiem, że wrócę tam za rok i będę wracała przez kolejne lata. Każdy, dla kogo wolność👐🏻kreatywność👍🏼 uśmiech😍 miłość ❤️szacunek i drugi człowiek 👬👫👭 ma znaczenie powinien tu przyjechać. To jedna z najpiękniejszych lekcji jakie mogłam dostać o samej sobie 🌄☀️🗺 #burningman #dessert #love #people #emotions 🙏

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.