Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
o tym się MÓWI

Marcelina Zawadzka w bardzo kobiecej sesji! Pozuje tylko w bieliźnie!

Czy nie pokazała za dużo?

Redakcja VIVA! 16 października 2019 13:31
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Marcelina Zawadzka jest jest piękna, naturalna i pewna siebie. Doskonale sprawdza się w różnych rolach, pracuje w modelingu, świetnie odnalazła się również w roli prowadzącej Pytanie na śniadanie. Uważnie słucha rozmówców, jest błyskotliwa i elokwentna. Nic zatem dziwnego, że marki zabiegają o jej twarz i bardzo często zapraszają ją do sesji zdjęciowych, celebrytka nie może narzekać na brak propozycji reklamowych. Jest profesjonalistką, ale ma również mentalność dziewczyny z sąsiedztwa. Dzięki czemu ludzie postrzegają ją, jako pozytywną i pełną energii kobietę.

Nowy projekt Marceliny Zawadzkiej w 2019?

Marcelina Zawadzka pokazała na swoim profilu na Instagramie, namiastkę gorącej sesji zdjęciowej. Sceneria sesji jest bardzo minimalistyczna - to parapet. Gwiazda Telewizji Polskiej tradycyjnie została zasypana komplementami fanów. Nie jesteśmy tym zaskoczeni, na zdjęciach wygląda naprawdę seksownie i pięknie. Nie możemy się doczekać rezultatów sesji. Gwiazda podczas sesji prezentuje się jedynie w bieliźnie oraz wełnianym krótkim swetrze. Wygląda bardzo naturalnie, aż trudno oderwać od niej wzrok. A Wam jak się podobają te zdjęcia? 

Podoba Wam się ciało Marceliny Zawadzkiej? Na każdym zdjęciu wygląda jak milion dolarów!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak pewnie pamiętacie, w tym roku postanowiłam spełniać swoje festiwalowe marzenia 🙃☀️🌈🌸Zrobiłam sobie listę festiwali w Polsce i na świecie i wszędzie tam gdzie pozwala mi na to praca pakowałam się i w drogę. No i stało się. Przepadłam 😉 pojechałam na Burning Man i zdałam sobie sprawę, że nie jest to dla mnie tylko kolejna pozycja „z listy”. Już wiem, że wrócę tam za rok i będę wracała przez kolejne lata. Każdy, dla kogo wolność👐🏻kreatywność👍🏼 uśmiech😍 miłość ❤️szacunek i drugi człowiek 👬👫👭 ma znaczenie powinien tu przyjechać. To jedna z najpiękniejszych lekcji jakie mogłam dostać o samej sobie 🌄☀️🗺 #burningman #dessert #love #people #emotions 🙏

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.