Stylizacja Małgorzata Rozenek-Majdan w Nowym Jorku
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
O tym się mówi

Małgorzata Rozenek-Majdan na ulicach Nowego Jorku zachwyca stylizacją!

Wygląda świetnie!

Agata Zych 6 lutego 2020 15:32
Stylizacja Małgorzata Rozenek-Majdan w Nowym Jorku
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca stylizacjami w ciąży. Prezenterka promienieje i z miesiąca na miesiąc wygląda coraz lepiej. Jej zdjęcia na instagramie cieszą się ogromną popularnością, fanki komentują wygląd gwiazdy i bardzo jej kibicują. Ostatnie zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan na którym pokazała swój nagi ciążowy brzuszek zyskało około 110 tys polubień i ponad 2500 komentarzy. Widać, że gwiazda jest niezwykle szczęśliwa i dobrze czuje się w ciąży. Przypomnijmy ich skomplikowaną historię zajścia w ciążę. 

Na jesienne spacery idealny będzie nowy płaszcz. Zobacz na Modago.pl ciepłe płaszcze damskie.

Małgorzata Rozenek-Majdan w Nowym Jorku 2020

Szczęśliwa para przebywa obecnie w Nowym Jorku. Wspólnie udali się w podróż za ocean, o czym oczywiście poinformowali swoich fanów na instagramie. Podczas spaceru po Nowym Jorku gwiazda zaskoczyła stylizacją. Miała na sobie płaszcz, który znajdziemy w kolekcji polskiego projektanta sygnowanego marką Pilawski. Płaszcz kosztuje 1550 zł. Do tego Małgorzata Rozenek-Majdan założyła jeszcze biały sweter, który połączyła z białymi spodniami o szerokich nogawkach. Stylizację uzupełniła białymi tenisówkami oraz czarną torebką od Diora. Najważniejszy element stylizacji to beret. Okazuje się, że gwiazda sięgnęła po beret marki MissSpark, która tworzy unikatowe projekty, pojedyncze sztuki. Kosztuje 149 zł. Co myślicie o tej stylizacji? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I❤️NY

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Saturday night fever🎉💃🕺 #behappy

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.