Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal
O tym się mówi

Małgorzata Rozenek-Majdan wyglądała zjawiskowo w wieczorowej sukni!

Zobacz stylizację z gali tygodnika "Piłka Nożna"

Redakcja VIVA! 2 lutego 2020 21:20
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to para, która uchodzi za niezwykle zgodną i dobraną. Przeżywają obecnie jeden ze swoich najpiękniejszych okresów, spodziewają się wspólnego dziecka. Małgorzata Rozenek-Majdan świetnie czuje się w ciąży, o czym sama zapewnia w licznych publikacjach i wywiadach oraz w social mediach. Celebrytka umiejętnie podkreśla ciążowe krągłości, a jej stylizacje mogą posłużyć za inspirację dla przyszłych mam. W social mediach profile tej wyjątkowo popularnej pary przyszłych rodziców, przepełnione są pozytywnymi komentarzami. Fani wspierają Małgorzatę Rozenek-Majdan i Radosława Majdana i czekają na szczęśliwe rozwiązanie ciąży.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Night out 💃🕺

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Gala tygodnika "Piłka Nożna" 2020 - jak wyglądali Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan?

W niedzielny wieczór 2 lutego 2020, słynna para show-biznesu uczestniczyła w gali tygodnika "Piłka Nożna". Na tę okazję gwiazda wybrała obcisłą, długą suknię która doskonale podkreśliła jej ciążowe krągłości. Trzeba przyznać, że Małgorzata wyglądała zjawiskowo. Gładka fryzura, pięknie biżuteryjne zdobienia na czarnej sukni. Wszystko doskonale skomponowane. Radosław Majdan pięknie dopasował swój garnitur do estetyki kreacji swojej żony. Jak Wam się podobała stylizacja Pani Małgorzaty?

Gala Piłki Nożnej 2020
Fot. ONS Agencja

Gala Piłki Nożnej 2020
Fot. ONS Agencja

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.