Stylizacja i nowy jaśniejszy kolor włosów Małgorzaty Rozenek-Majdan ramówka TVN
Fot. fot. Mieszko Piętka/AKPA
Stylizacje gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan na ramówce TVN zachwyciła nowym kolorem włosów i efektowną stylizacją!

Jej figura robi wrażenie!

Redakcja VIVA! 14 lutego 2021 21:20
Stylizacja i nowy jaśniejszy kolor włosów Małgorzaty Rozenek-Majdan ramówka TVN
Fot. fot. Mieszko Piętka/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan zaledwie kilka dni temu wróciła ze słonecznego Meksyku, a już zdążyła zmienić kolor włosów i zadebiutować w nowej fryzurze na wiosennej ramówce TVN! Gwiazda programu Rozenek cudnie chudnie wybrała na tę okazję elegancki kombinezon składający się z góry z odkrytymi ramionami w hiszpańskim stylu i czarnych spodni z lejącej się tkaniny. Wyglądała posągowo!

Małgorzata Rozenek-Majdan na wiosennej ramówce TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan wie, jak zrobić wrażenie. I wcale nie potrzebuje do tego cekinów ani super krótkiej mini. Wystarczy, że wybrała strój o dość szerokim kroju, ale z efektownie odkrytymi ramionami, a i tak przyciągała wzrok wszystkich.

Ramówka wiosenna TVN 2021 Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. fot. Mieszko Piętka/AKPA

Biel pięknie kontrastowała ze świeżą opalenizną, wysoki stan spodni, pięknie podkreślił jej talię! Do tego brak długich rękawów idealnie wyeksponował zgrabne, jędrne ramiona. Gwiazda TVN zdecydowała się także na bardzo delikatną, kobiecą biżuterię.

Uwagę przyciągała jednak nie tylko stylizacja, ale także nowy, odświeżony po powrocie z wakacji kolor włosów Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jest wyraźnie jaśniejszy niż wcześniej i delikatne pasemka pięknie rozświetlają twarz gwiazdy. Nowy kolor to dzieło zaufanej stylistki fryzury, Sylwii Chabdas. Jak Wam się podoba?

Stylizacja i nowy jaśniejszy kolor włosów Małgorzaty Rozenek-Majdan ramówka TVN
Fot. fot. Mieszko Piętka/AKPA
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?