Małgorzata Kożuchowska 2019 wpadka
Fot. East News
O tym się mówi

Wpadka Małgorzaty Kożuchowskiej na gali 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni!

Zabawna sytuacja!

Redakcja VIVA! 22 września 2019 15:31
Małgorzata Kożuchowska 2019 wpadka
Fot. East News

Małgorzata Kożuchowska wyglądała zjawiskowo podczas gali zakończenia 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni 2019. Naszym zdaniem to jedna z najlepszych kreacji wczorajszego wieczoru. Jednak szczególną uwagę fotoreporterów przykuła bardzo zabawna sytuacja, która miała miejsce podczas pozowania aktorki na ściance. Małgorzata Kożuchowska zaliczyła zabawną wpadkę, podczas której pokazała że ma poczucie humoru i dystans do siebie.

Małgorzata Kożuchowska zgubiła obrączkę podczas gali 44.Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni

Aktorka na czerwonym dywanie wyglądała stylowo i bardzo kobieco. Uwagę fotoreporterów przykuwała piękna czerwona kreacja, którą zaprojektował specjalnie dla niej Maciej Zień. Gwiazda czuła się przed obiektywami aparatów bardzo swobodnie. W pewnym momencie postanowiła pomachać to tłumu. Zrobiła to na tyle ekspresyjnie, że z jej palca wyślizgnęła się... obrączka. Zobaczcie sami tę sytuację! 

 

Fot. East News
 

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.