Małgorzata Kożuchowska 2019 wpadka
Fot. East News
O tym się mówi

Wpadka Małgorzaty Kożuchowskiej na gali 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni!

Zabawna sytuacja!

Redakcja VIVA! 22 września 2019 15:31
Małgorzata Kożuchowska 2019 wpadka
Fot. East News

Małgorzata Kożuchowska wyglądała zjawiskowo podczas gali zakończenia 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni 2019. Naszym zdaniem to jedna z najlepszych kreacji wczorajszego wieczoru. Jednak szczególną uwagę fotoreporterów przykuła bardzo zabawna sytuacja, która miała miejsce podczas pozowania aktorki na ściance. Małgorzata Kożuchowska zaliczyła zabawną wpadkę, podczas której pokazała że ma poczucie humoru i dystans do siebie.

Małgorzata Kożuchowska zgubiła obrączkę podczas gali 44.Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni

Aktorka na czerwonym dywanie wyglądała stylowo i bardzo kobieco. Uwagę fotoreporterów przykuwała piękna czerwona kreacja, którą zaprojektował specjalnie dla niej Maciej Zień. Gwiazda czuła się przed obiektywami aparatów bardzo swobodnie. W pewnym momencie postanowiła pomachać to tłumu. Zrobiła to na tyle ekspresyjnie, że z jej palca wyślizgnęła się... obrączka. Zobaczcie sami tę sytuację! 

 

Fot. East News
 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.