Magda Mołek, wiosenna ramówka TVN 2020
Fot. East News
O tym się mówi

Magda Mołek poprowadziła wiosenną ramówkę stacji TVN w pięknej wiosennej kreacji!

Prezentowała się naprawdę zjawiskowo!

Redakcja VIVA! 25 lutego 2020 15:01
Magda Mołek, wiosenna ramówka TVN 2020
Fot. East News

Nowa wiosenna ramówka TVN wystartuje w poniedziałek, 2 marca. Dzisiaj 25 lutego odbyła się uroczysta prezentacja nowych programów stacji TVN z udziałem gwiazd i dziennikarzy. Telewizja zaprezentowała, co zobaczymy w najbliższym sezonie na ekranach w naszych domach. Wiosną 2020 TVN stawia na serialowe nowości: "Motyw" i "Kod genetyczny", a także nowy program "Hotel Paradise", który poprowadzi Klaudia El Dursi. Widzowie zobaczą też kontynuacje sprawdzonych hitów: show "Ameryka Express", "Milionerów" czy "MasterChefa Juniora". Spotkanie poprowadził bardzo popularny wśród publiczności duet - Magda Mołek i Piotr Kraśko. Magda Mołek słynie z dobrego stylu i zamiłowania do najnowszych trendów. Czy znana prezenterka zaskoczyła tym razem oryginalną kreacją?

Jak wyglądała Magda Mołek na wiosennej ramówce stacji TVN?

Magda Mołek postanowiła wystąpić w pięknej liliowej sukience, przypomnijmy że będzie to jeden z czołowych kolorów nadchodzącego sezonu wiosna-lato 2020. Sukienka miała dziewczęcy i modny fason. Uwagę przykuwały piękne bufiaste rękawy, które idealnie podkreślały wiosenny charakter ramówki stacji TVN. Magda Mołek, jak zawsze postawiła na minimalizm i wypadła naprawdę świetnie. Do sukienki gwiazda dobrała ekstrawaganckie szpilki. Razem z Magdą na scenie wystąpił również Piotr Kraśko, który jak zawsze wyglądał elegancko i stylowo. Inne stylizacje gwiazd, które pojawiły się na ramówce stacji znajdziesz w naszej galerii. 

Magda Mołek, ramówka TVN
Fot. East News

Magda Mołek, wiosenna ramówka TVN 2020
Fot. East News

Magda Mołek i Piotr Kraśko, ramówka wiosenna TVN 2020
Fot. East News
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.