magda mołek
Fot. East News
Ze świata mody

Magda Mołek zachwyciła oryginalnym lookiem na gali Bestsellery Empiku 2019!

Ta sukienka jest naprawdę świetna!

Redakcja VIVA! 4 lutego 2020 21:59
magda mołek
Fot. East News

Magda Mołek to nie tylko świetna dziennikarka, ale również od lat ikona stylu. Wielokrotnie nagradzana przez magazyny kobiece za niezwykłe wyczucie trendów, oryginalne stylizacje i zabawę modą. Trzeba przyznać, że dziennikarka mimo upływu lat wygląda zawsze stylowo, pięknie i naprawdę oryginalnie. Uwielbiamy stylizacje Magdy Mołek i zawsze z przyjemnością śledzimy jej nowe outfity. W dobie internetu możemy oczywiście obserwować profil dziennikarki na instagramie, gdzie spontanicznie publikuje zdjęcia z codziennego życia. Ale zdecydowanie przyjemniej podziwia się Magdę Mołek podczas ważnych imprez branżowych. Przemyślane stylizacje dziennikarki na czerwony dywan są nowoczesne, zaskakujące i bardzo kobiece.

Stylizacja Magdy Mołek podczas gali bestsellery empiku 2019

Na tegorocznej gali bestsellery empiku 2019, Magda Mołek pojawiła się w zjawiskowej czerwonej sukience. Kreacja stylizowana była na lata 90. i doskonale podkreśliła urodę prezenterki. Rolę główną odgrywały jednak dodatki, które świetnie uzupełniły stylizację. Kolczyki, brązowa torebka i szpilki to strzał w dziesiątkę. Poza tym Magda Mołek naprawdę potrafi nosić rajstopy i doskonale komponuje je z sukienkami! Zobaczcie najlepszą stylizację tego wieczoru!

Magda Mołek na gali bestsellery empiku 2019
Fot. East News
Magda Mołek na gali bestsellery empiku 2019
Fot. East News

Magda Mołek na gali bestsellery empiku 2019
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.