magda mołek
Fot. East News
Ze świata mody

Magda Mołek zachwyciła oryginalnym lookiem na gali Bestsellery Empiku 2019!

Ta sukienka jest naprawdę świetna!

Redakcja VIVA! 4 lutego 2020 21:59
magda mołek
Fot. East News

Magda Mołek to nie tylko świetna dziennikarka, ale również od lat ikona stylu. Wielokrotnie nagradzana przez magazyny kobiece za niezwykłe wyczucie trendów, oryginalne stylizacje i zabawę modą. Trzeba przyznać, że dziennikarka mimo upływu lat wygląda zawsze stylowo, pięknie i naprawdę oryginalnie. Uwielbiamy stylizacje Magdy Mołek i zawsze z przyjemnością śledzimy jej nowe outfity. W dobie internetu możemy oczywiście obserwować profil dziennikarki na instagramie, gdzie spontanicznie publikuje zdjęcia z codziennego życia. Ale zdecydowanie przyjemniej podziwia się Magdę Mołek podczas ważnych imprez branżowych. Przemyślane stylizacje dziennikarki na czerwony dywan są nowoczesne, zaskakujące i bardzo kobiece.

Stylizacja Magdy Mołek podczas gali bestsellery empiku 2019

Na tegorocznej gali bestsellery empiku 2019, Magda Mołek pojawiła się w zjawiskowej czerwonej sukience. Kreacja stylizowana była na lata 90. i doskonale podkreśliła urodę prezenterki. Rolę główną odgrywały jednak dodatki, które świetnie uzupełniły stylizację. Kolczyki, brązowa torebka i szpilki to strzał w dziesiątkę. Poza tym Magda Mołek naprawdę potrafi nosić rajstopy i doskonale komponuje je z sukienkami! Zobaczcie najlepszą stylizację tego wieczoru!

Magda Mołek na gali bestsellery empiku 2019
Fot. East News
Magda Mołek na gali bestsellery empiku 2019
Fot. East News

Magda Mołek na gali bestsellery empiku 2019
Fot. East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.