Księżna Kate w garniturze z sieciówki
Fot. East News, Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Księżna Kate zachwyciła w pięknym garniturze ze znanej sieciówki!

Para książęca odwiedziła walczących z koronawirusem!

Marcin Brzeziński 24 marca 2020 16:29
Księżna Kate w garniturze z sieciówki
Fot. East News, Getty Images

Księżna Kate i książę William odwiedzili centrum medyczne London NHS 111 w londyńskim Croydon. Para książęcą chciała w ten sposób podziękować stojącym na pierwszej linii walki z koronawirusem w Wielkiej Brytanii. A trzeba tu powiedzieć, że centrum w Croydon odbiera telefony alarmowe z dużej części Londynu. Księżna Kate i książę William usłyszeli, że w ostatnich dniach ich liczba osiągnęła nigdy wcześniej nienotowane rozmiary. Jak podkreślają brytyjskie media, podczas wizyty księżna i książę zachowali wszystkie niezbędne procedury: nie zbliżali się zbytnio do nikogo (tzw. social distancing), często dezynfekowali ręce i nikomu ich nie podawali.

Księżna Kate w eleganckim garniturze z sieciówki

Na tę szczególną wizytę Księżna Kate wybrała efektowną, lecz raczej skromną stylizację. Głównym jej elementem był malinowy garnitur z kolekcji znanej brytyjskiej sieciówki Marks & Spencer (niestety od paru lat już nieobecnej w Polsce). Marynarka od tego kompletu kosztowała 99 funtów (niespełna 500 złotych), zaś sprzedane osobno spodnie 59 funtów (około 300 złotych). Do garnituru księżna dodała prostą białą bluzkę i szpilki marki Boss. Na koniec warto zwrócić uwagę, że parze książęcej podczas wizyty w centrum w Croydon nie towarzyszył tłum ochroniarzy, po to by nie zakłócać pracy ratowników i lekarzy. A księżna Kate i książę William wyglądali na autentycznie przejętych tym, co zobaczyli.

Księżna Kate w garniturze z sieciówki
Fot. Getty Images

Księżna Kate w garniturze z sieciówki
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.