Księżna Kate w garniturze z sieciówki
Fot. East News, Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Księżna Kate zachwyciła w pięknym garniturze ze znanej sieciówki!

Para książęca odwiedziła walczących z koronawirusem!

Marcin Brzeziński 24 marca 2020 16:29
Księżna Kate w garniturze z sieciówki
Fot. East News, Getty Images

Księżna Kate i książę William odwiedzili centrum medyczne London NHS 111 w londyńskim Croydon. Para książęcą chciała w ten sposób podziękować stojącym na pierwszej linii walki z koronawirusem w Wielkiej Brytanii. A trzeba tu powiedzieć, że centrum w Croydon odbiera telefony alarmowe z dużej części Londynu. Księżna Kate i książę William usłyszeli, że w ostatnich dniach ich liczba osiągnęła nigdy wcześniej nienotowane rozmiary. Jak podkreślają brytyjskie media, podczas wizyty księżna i książę zachowali wszystkie niezbędne procedury: nie zbliżali się zbytnio do nikogo (tzw. social distancing), często dezynfekowali ręce i nikomu ich nie podawali.

Księżna Kate w eleganckim garniturze z sieciówki

Na tę szczególną wizytę Księżna Kate wybrała efektowną, lecz raczej skromną stylizację. Głównym jej elementem był malinowy garnitur z kolekcji znanej brytyjskiej sieciówki Marks & Spencer (niestety od paru lat już nieobecnej w Polsce). Marynarka od tego kompletu kosztowała 99 funtów (niespełna 500 złotych), zaś sprzedane osobno spodnie 59 funtów (około 300 złotych). Do garnituru księżna dodała prostą białą bluzkę i szpilki marki Boss. Na koniec warto zwrócić uwagę, że parze książęcej podczas wizyty w centrum w Croydon nie towarzyszył tłum ochroniarzy, po to by nie zakłócać pracy ratowników i lekarzy. A księżna Kate i książę William wyglądali na autentycznie przejętych tym, co zobaczyli.

Księżna Kate w garniturze z sieciówki
Fot. Getty Images

Księżna Kate w garniturze z sieciówki
Fot. East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.