A jak prezentowali się w poprzednich latach?

Sabina Zięba 11 lutego 2019 17:30

W niedzielny wieczór 10 lutego w londyńskiej Royal Albert Hall odbyło się uroczyste rozdanie statuetek BAFTA, czyli nagród przyznawanych przez Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Wydarzenie to co roku przyciąga tłumy gwiazd znanych z dużego oraz małego ekranu, a także przedstawicieli z Pałacu Kesington. Od trzech lat rodzinę królewską na gali reprezentują księżna Kate oraz książę William. Tym razem bez wątpienia przyszła królowa skradła show i przyćmiła wszystkie aktorki.

Księżna Cambridge na tę okazję ubrała białą suknię z atelier Alexandra McQueena. Dobrała do niej szpilki od Jimmy'ego Choo oraz biżuterię wycenianą na około 600 tysięcy funtów - bransoletę królowej Elżbiety II, a także kolczyki, które należały wcześniej do księżnej Diany. Pojawiła się w nich na koncercie w Royal Albert Hall w 1991 roku.

Co ciekawe, w identycznym projekcie, lecz w kolorze różowym, Kate pokazała się w listopadzie ubiegłego roku na 70. urodzinach księcia Karola. Wydaje się, że naprawdę polubiła fason odsłaniający wystające obojczyki oraz subtelnie podkreślający jej talię. Książę William natomiast towarzyszył małżonce w niezwykle szykownym czarnym smokingu.

A jak na galach prezentowali się w ubiegłych latach? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/4
Copyright @Getty Images
1/4

Książę William w gustownym smokingu i księżna Kate w sukni od Alexandra McQueena na tegorocznej gali.

2/4
Copyright @Getty Images
2/4

W 2018 roku William pokazał się w tym samym outfitcie, natomiast ciężarna księżna wybrała projekt Jenny Peckham.

3/4
Copyright @Getty Images
3/4

Na gali BAFTA 2017 Williamowi zabrakło białej poszetki, natomiast księżna wybrała kwiatową kreację Alexandra McQueena. Co ciekawe, oryginalny projekt miał gorsetową górę na ramiączka. Na prośbę Kate jednak został zmodyfikowany.

4/4
Copyright @Getty Images
4/4

W 2011 roku, kilka miesięcy po ślubie, para pojawiła się na rozdaniu nagród BAFTA w Los Angeles. Kate prezentowała się zachwycająco w kreacji Alexandra McQueena oraz bogato zdobionym pasku podkreślającym szczupłą figurę.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.