Madonna, botoks, operacje plastyczne 2019
Fot. East News
O tym się mówi

Królowa muzyki pop Madonna pokazała szokujące zdjęcie na Instagramie!

Czy gwiazda podupadła na zdrowiu?

Redakcja VIVA! 7 lipca 2020 16:31
Madonna, botoks, operacje plastyczne 2019
Fot. East News

Królowa muzyki pop Madonna skończy w tym roku 62 lata! Mimo swojego dojrzałego wieku gwiazda uwielbia chwalić się w sieci dość odważnymi zdjęciami, skupiając uwagę na swojej idealnie wyrzeźbionej sylwetce. Wokalistka znana jest z zamiłowania do intensywnych treningów, które pozwalają jej utrzymać tak świetną formę od lat. Wiele kontrowersji wzbudza również jej zamiłowanie do chirurgicznych ingerencji w naturalną urodę. Tym razem jednak zszokowała internautów zupełnie nową odsłoną, która sugeruje, że Madonna ma problemy zdrowotne.

Madonna pokazała zdjęcie topless, pozując o kuli na Istagramie 2020

Kontrowersje to drugie imię gwiazdy, która uwielbia szokować swoich fanów od początków kariery estradowej. Jedna z najpopularniejszych artystek w historii, na scenie występuje nieprzerwalnie od lat 80. i doskonale wie, co zrobić, aby było o niej głośno! Tym razem na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie topless, w czarnej bieliźnie i zawadiackim kapeluszu, jednak to nie jej idealna figura i nagi biust przysłonięty przedramionami zwróciły największą uwagę obserwatorów. Wokalistka pozuje przed lustrem podpierając się ortopedyczną kulą. To efekt kontuzji kolana, którą Madonna przeszła już kilka miesięcy temu. Jak widać, skutki odczuwa do dziś.

Zdjęcie Madonny wywołało lawinę komentarzy

Fani gwiazdy są już przyzwyczajeni nie tylko do jej metamorfoz, ale również do dość wulgarnego języka. Madonna podpisała bowiem najnowsze zdjęcie dość dwuznacznym słowem.

Każdy ma swoją kulę.

Wokalistka użyła angielskiego słowa crutch, co oznacza nie tylko kula, ale również krocze. Kontrowersje wzbudziła ponownie twarz Madonny, która z każdym kolejnym publikowanym zdjęciem wygląda nieco inaczej. Niewątpliwie jest to zasługa chirurgów plastycznych oraz całego sztabu osób, które dbają o wizerunek artystki. Internauci, którzy zachwalają jej formę i piękne ciało, nie są jednak przychylni co do częstotliwości korzystania przez Madonnę z zabiegów medycyny estetycznej.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Everyone has a Crutch................ 🛠

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Quarantine Cocktail.............3 Olives—Extra Dry—Don’t Bruise the Ice! 🍸

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

TAGI #Madonna

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.