królowa-Letizia-boss-look
Fot. East News/Getty Images
Ze świata mody

Królowa Letizia w przepięknym różowym garniturze na oficjalnej wystawie w Madrycie!

Klasa sama w sobie!

Agata Zych 26 września 2020 17:31
królowa-Letizia-boss-look
Fot. East News/Getty Images

Hiszpańska królowa Letizia jest coraz częściej komentowana i oceniana przez media. Dziennikarze na całym świecie rozpisują się o konkurencji, jaką żona Filipa VI stanowi dla małżonki księcia Williama. Czy to możliwe, że odbierze jej tytuł najlepiej ubranej członkini rodziny królewskiej? Podczas otwarcia wystawy The Other Court w Royal Palace w Madrycie, poświęconej relacjom między Hiszpanią, a Cesarstwem Austriackim zw XVI i XVII wieku, królowa miała na sobie piękną stylizację, którą obecnie chwalą najwięksi styliści na świecie.

Różowy garnitur BOSS - królowa Letizia zachwyca stylizacją

Letizia miała na sobie piękny garnitur marki Boss, którego wartość w sklepie online to 119 Dolarów. Do garnituru dobrała bluzkę Carolina Herrera oraz stylowe czółenka i torebkę marki Furla. Rzeczywiście, królowa Letizia była chwalona za swój styl i sposób, w jaki łączy modę luksusową i stylowe ubrania z sieciówek. Wybiera kolekcje Mango, ale również Manolo Blahnik. Nie cena jest dla niej najważniejsza, ale spójny styl. Zawsze elegancki i ostro skrojony z odrobiną lekkości. Jest świetnym przykładem tego, że bez względu na to, jak ważne jest to wydarzenie - zawsze można bawić się modą i podkreślać ubraniami własną wrażliwość.

krolowa-letizia-rozowy-garnitur-boss-2020
Fot. East News

krolowa-letizia-rozowy-garnitur-boss-2020
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Queen Letizia of Spain 🇪🇸 (@queenletizia)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.