kim-jest-amandalepore
Fot. instagram/Amanda Lepore
Z życia gwiazd

Kontrowersyjna ikona transseksualizmu! Kim jest Amanda Lepore?

Nikt do końca nie wie ile ma lat!

Redakcja VIVA! 6 lipca 2020 19:33
kim-jest-amandalepore
Fot. instagram/Amanda Lepore

Określono ją kiedyś jako poruszającą się rzeźbę, ponoć była pierwszą celebrytką której płacono za to, żeby pojawiła się na przyjęciu. Znana jest głównie z kontrowersyjnego wyglądu oraz tego, że miała nieokreśloną ilość operacji plastycznych. Amanda Lepore cały czas aktywnie pracuje nad swoim wizerunkiem, każdego dnia podaje inny wiek w zależności od tego, jak danego dnia się czuje. Jedyne miejsce w którym ponoć podała swój prawdziwy wiek, był jej pamiętnik, wydany trzy lata temu. Zaprezentowała się w nim, jako 49-letnia kobieta.

Kim jest Amanda Lepore?

Amanda Lepore na świat przyszła jako Armand. Dorastała w Cedar Grove, w stanie New Jersey, gdzie jej ojcem był Herman Lepore, inżynier chemik, zaś matką Frances Lepore, gospodyni domowa, która w dzieciństwie Amandy kursowała między ośrodkami dla chorych na schizofrenię. Jednym z najwcześniejszych wspomnień Amandy byłby powtarzający się sen, w którym mieszka uwięziona w wieży, jak Roszpunka. Była bardzo związana ze swoją nianią, która nauczyła ją wielu użytkowych umiejętności. Niania nauczyła ją szyć, co  uwielbiała i przydało jej się w przyszłości. później Będąc nastolatką podjęła pracę w klubie dla panów w Newark.

Wykonywała tam stroje dla striptizerek, z których jedna była transseksualna i płaciła krawcowej estrogenem z czarnego rynku. Musiały jeszcze minąć trzy dziesięciolecia zanim prawa osób transseksualnych stały się ważnym zagadnieniem społecznym, lecz Lepore i tak od najmłodszych lat wiedziała, że jest kobietą uwięzioną w męskim ciele - czytamy na onet.pl

Amanda Lepore co poprawiła w swoim wyglądzie?

Amanda Lepore poprawiła niemal każdą część swojego ciała. Dała sobie wstrzyknąć silikon w pośladki, zmniejszyła nos, podniosła czoło, policzki regularnie traktuje wypełniaczami, a biust powiększała aż trzy razy. Żeby dodatkowo podkreślić swą sylwetkę w kształcie klepsydry, Lepore dała sobie nawet połamać dolne żebra i uformować je w taki sposób, by jeszcze pomniejszyć talię i uwydatnić biodra. Na tę operację pojechała do Meksyku, ponieważ w USA trudno było znaleźć lekarza, który by się tego podjął. Zobaczcie zdjęcia Amandy Lepore! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📸 @marco_ovando ❤️💋❗️

Post udostępniony przez Amanda Lepore (@amandalepore)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Thursday ❗️❤️💄💋

Post udostępniony przez Amanda Lepore (@amandalepore)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.